Makine Haber

Tomuş: “e-Fatura’ya geçişte anahtar teslim çözüm sağlıyoruz”

Binlerce KOBİ tarafından kullanılan Mikro Run yazılımını buluta taşıdıklarını ifade eden Mikro Yazılım Genel Müdürü Alpaslan Tomuş, firma henüz e-Dönüşüm sürecine dâhil olmadı ise, tüm süreci onlar için Mikro Yazılım ekiplerinin ücretsiz olarak gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

  • 08 Haziran 2020
Tomuş: “e-Fatura’ya geçişte anahtar teslim çözüm sağlıyoruz”

Binlerce KOBİ’nin kullandığı Mikro Run’ı buluta taşıyan Mikro Yazılım, içinde anahtar teslim e-Fatura çözümünün de olduğu paketi kullanıma sundu.
Mikro Run yazılımının binlerce KOBİ tarafından kullanılmaya devam ettiğini aktaran Mikro Yazılım Genel Müdürü Alpaslan Tomuş, “Hem günümüz şartları, hem de müşterilerimizden gelen talepleri dinleyerek ürünümüzü buluta taşıdık. Mikro Run Cloud, küçük ölçekteki işletmelere özel geliştirdiğimiz bir çözüm. Firma henüz e-Dönüşüm sürecine dâhil olmadı ise, tüm bu süreci onlar için Mikro Yazılım ekipleri ücretsiz olarak gerçekleştiriyor. Mikro Run Cloud’u; içinde anahtar teslim olarak e-Dönüşüme geçiş sağlanan bir model olarak tanımlayabiliriz” dedi.
e-Fatura’ya geçiş sürecinin tüm aşamalarında müşterilerinin yanında olduklarının altını çizen Tomuş, şöyle konuştu: “Mikro Run Cloud ile yeni bir üründen öte yeni bir deneyim sunuyoruz. Süreç kapsamında müşterilerimize; uçtan uca aktivasyondan eğitime, sistemin hayata geçirilmesinden sistem desteğine kadar, tüm operasyonun Mikro Yazılım ekibi tarafından yürütüldüğü yeni bir deneyim yaşatıyoruz. Hiçbir operasyonel işlemle uğraşmak zorunda kalmayan müşterilerimiz sadece işlerine odaklanabiliyorlar.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ