Makine Haber

Schneider Electric’te atama

Schneider Electric, Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölgesi Servisler Genel Müdür Yardımcılığı görevine Mahmut Dede atandı. Kariyerine 2008 yılında başlayan ve 2011’de Schneider Electric’e katılan Dede, enerji verimliliği, güç çözümleri ve pano üreticileri kanal yönetimi gibi alanlarda görevler üstlendi.

  • 15 Nisan 2021
Schneider Electric’te atama

Schneider Electric, Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölgesi Servisler Genel Müdür Yardımcısı olarak Mahmut Dede’nin atandığını duyurdu. Dede, yeni görevine atanmadan önce Schneider Electric MEA (Orta Doğu ve Afrika) Bölgesi Satış Operasyonları Direktörlüğü görevini yürütüyordu.
Kariyerine 2008 yılında başlayan ve 2011’de Schneider Electric’e katılan Dede, enerji verimliliği, güç çözümleri ve pano üreticileri kanal yönetimi gibi alanlarda görevler üstlendi. Dede, Nisan 2017’de Schneider Electric Türkiye Bayi Kanalı ve Ticari Politikalar Müdürü olarak başarılı çalışmalara imza attı.
İstanbul Erkek Lisesi’ndeki eğitiminin ardından 2008 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Mahmut Dede, 2009’da Zürih ETH Üniversitesi’nde Yönetim, Teknoloji ve Ekonomi Programı’nı tamamladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ