Makine Haber

SAP, TechEd Konferansı’nda en yeni çözümlerini duyurdu

SAP, İspanya’nın Barselona kentinde gerçekleştirilen SAP TechEd Konferansı’nda en yeni çözümlerini duyurdu. Söz konusu yeniliklerle akıllı işletmeler, deneyim ekonomisi içinde büyümelerini daha da hızlandırma imkânına sahip olacaklar.

  • 27 Kasım 2019
SAP, TechEd Konferansı’nda en yeni çözümlerini duyurdu

SAP, Barselona’da düzenlenen SAP TechEd Konferansı’nda kurumsal teknoloji platformunda hayata geçirdiği yenilikleri tanıttı. Söz konusu yenilikler sayesinde, SAP müşterileri veriyi hızla işlerinde değere dönüştürebilecekler.
Hayata geçirdikleri yeniliklerle ilgili açıklamalarda bulunan SAP CTO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Juergen Mueller, “Kurumsal teknoloji platformumuz; SAP Cloud Platform ile birlikte SAP HANA ve analitikleri birbirine yakınlaştırarak, kullanıcıların daha akıllı, daha hızlı ve daha güvenilir iş kararları almalarını sağlıyor. Bulut, kurum içi ve hibrit kurulum modellerinde hazır entegrasyon, modüler yapı ve genişletme kolaylığı dahil olmak üzere, işletmelere üst seviye açıklık ve esneklik kazandırıyoruz. Bu açık ve esnek yaklaşım sayesinde, müşterilerimizin olağanüstü başarılı sonuçlar almalarına yardımcı oluyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ