Makine Haber

Rulman ve güç aktarım ürünlerinin yanlış kullanımı, ürünlerin ömrünü ciddi oranda azaltıyor

Toplam işletme giderlerine bakıldığında; üretim hatlarının durması, yeni ürün maliyeti ve işçilik ücreti ile tesislere yüksek maliyetlere sebep oluyor. Silkar Endaş, farklı fiyat aralığı ve segmentlerde rulman çeşitleriyle fabrikaların doğru ürünü bulması için hizmet veriyor.

  • 24 Mayıs 2021
Rulman ve güç aktarım ürünlerinin yanlış kullanımı, ürünlerin ömrünü ciddi oranda azaltıyor

Silkar Endaş

Rulman ve güç aktarım ürünlerinin yanlış kullanılması veya yanlış montajı ürünlerin ömrünü ciddi oranda azaltıyor. Üretim hatlarına ve buradaki özel koşullara göre doğru güç aktarım ürünlerinin seçilmesi ve bakımlarının yapılması büyük bir önem taşıyor. Aksi takdirde, rulman ömründe azalmaya neden olan bu durum; hem ürün değişim sıklığından doğan maliyet, hem de plansız bakım duruşları olarak kayıplara neden oluyor. Toplam işletme giderlerine bakıldığında; üretim hatlarının durması, yeni ürün maliyeti ve işçilik ücreti ile tesislere yüksek maliyetlere sebep oluyor. Silkar Endaş, farklı fiyat aralığı ve segmentlerde rulman çeşitleriyle fabrikaların doğru ürünü bulması için hizmet veriyor.
Sahte rulmanlar ve güç aktarım ürünleri fabrikalar için büyük bir tehdit unsuru.
Silkar Endaş’ın müşterilerine sunduğu tüm ürünlerinde Silkar Endaş hologramı yer alıyor. Kullanılan bu hologram, ürünlerin orijinal ve firmanın garantisinde olduğunu kullanıcılarına taahhüt ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ