Makine Haber

SAMATO Kariyer Merkezi yetkilileri Siemens’i ziyaret etti

SAMATO Kariyer Merkezi’nden yetkililer, Siemens Kartal Kampüsü’nü ziyaret ederek iş birliği konusunda görüşmeler yaptılar. Ziyarette, özellikle dijital dönüşüm başta olmak üzere; CAD/CAM ve dijital ikiz ve eğiticilerin eğitimleri hakkında bilgi paylaşımı yapıldı.

  • 12 Ekim 2021
SAMATO Kariyer Merkezi yetkilileri Siemens’i ziyaret etti

Daha önce Siemens yetkilileri tarafından ziyaret edilen SAMATO Kariyer Merkezi’nden yetkililer, gelen davet üzerine Siemens Kartal Kampüsü’nü ziyaret etti. Digital Experience and Application Center’de (DEX Center-Dijital Tecrübe ve Uygulama Merkezi) bir araya gelen yetkililer, karşılıklı değerlendirmeler yaptılar.
İş birliğine yönelik çalışmalar doğrultusunda düzenlenen ziyarete; SAMATO Kariyer Merkezi Proje Başkanı Metin Kar, SAMİB Derneği Yönetim Kurulu ve Eğitim Komitesi üyeleri Tansel Cavit Kulak ve Sadık Üzel, DOMİOSB Bölge Müdürü Ersan Şentürk ve SAMİB Derneği Genel Sekreteri Ali Uğur Musaak katıldı. SAMATO heyetini ise; Siemens Global Eğitim Koordinatörü Zeki Aydan, Siemens Son Kullanıcı Destek Yöneticisi Özkan Dinler ve Siemens DEX Lideri Özgür Aslan karşıladı.
Siemens yetkilileri tarafından DEX Merkezi’nde örnek sınıflar ve eğitim yöntemleri hakkında sunum yapıldıktan sonra, SAMATO Kariyer Merkezi ve Siemens arasında iş birliğine yönelik yapılabilecekler görüşüldü. Ziyarette, özellikle dijital dönüşüm başta olmak üzere; CAD/CAM ve dijital ikiz (CNC tezgah simülasyonu) ve eğiticilerin eğitimleri hakkında bilgi paylaşımı yapıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ