Makine Haber

Rockwell Automation, ücretsiz online etkinliklerinin startını veriyor

Rockwell Automation, ‘VirtualConnect’ adı ile bir dizi ücretsiz online etkinlik gerçekleştirecek. Özel eğitim programları, birebir ve uzmanların katılımıyla düzenlenecek networking etkinliği ve dijital showroomda ‘yürüme’ şansının yer alacağı ilk etkinlik 12 Mayıs’ta gerçekleştirilecek.

  • 08 Mayıs 2020
Rockwell Automation, ücretsiz online etkinliklerinin startını veriyor

Rockwell Automation, teknolojiyle stratejik ve operasyonel zorlukların üstesinden nasıl gelinebileceğinin anlaşılması için ‘VirtualConnect’ isimli bir dizi ücretsiz online etkinlik gerçekleştirecek. Özel eğitim programları, birebir ve uzmanların katılımıyla gerçekleşecek networking etkinliği ve dijital showroomda ‘yürüme’ şansının yer alacağı ilk etkinlik, 12 Mayıs’da Türkiye saati ile 11.00 ilâ 15.00 arasında düzenlenecek.

Turner: “Dijital dönüşüm evrilmeye devam edecek”
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Rockwell Automation Entegre Mimari (Integrated Architecture) Direktörü Nathan Turner, “Dijital dönüşüm evrilmeye devam edecek ve hem üretim katında, hem de ofislerde çalışma şekillerimizi iyileştirecek sonsuz fırsatlar sunmayı sürdürecek. VirtualConnect etkinliğimiz; sektörün nasıl atik olabileceğine ve dijital deneyimler sayesinde fiziksel seyahatin olmadığı bir dünyada mevcut öğrenimlerinin sürebileceğine hârika bir örnek” dedi.

“Susana Gonzalez açılış konuşması yapacak”
Etkinlikte; Rockwell Automation EMEA Başkanı Susana Gonzalez’in sektörü dönüştüren teknolojiler üzerine açılış konuşması yapacağını aktaran şirket yetkilileri, şöyle konuştular: “Ardından, şirketin teknik uzmanları interaktif bir video sunumu gerçekleştirecekler. Söz konusu sunumda; akıllı teknolojiler sayesinde kullanıcıların nasıl veri toplayıp, bu verilerle verim artıran ve operasyonel verimi optimize eden daha iyi kararlar alabilecekleri ele alınacak. Sanal deneyim iki paralel etkinlik olarak organize edilecek: Bir akıllı makine yolculuğu ve bir dijital dönüşüm yolculuğu. Katılımcılar; artırılmış gerçeklik, dijital ikiz ve endüstriyel nesnelerin interneti sayesinde, üreticilerin performanslarını artırmak için nasıl yeni fırsatlar yaratabildiğini ve mevcut operasyonlarını genişletmek için akıllı aygıtlardan nasıl faydalanabileceklerini öğrenecekler.”

“Rockwell Automation ve partnerlerinin dijital stantları yer alacak”
Sanal etkinlik alanında Rockwell Automation ve partnerlerinin dijital stantlarının yer alacağını anlatan yetkililer, “Katılımcılar, otomasyon uzmanlarıyla gerçek zamanlı chat imkânıyla görüşerek, VirtualConnect sunumlarında yer alan ürün ve çözümler hakkında detaylı bilgi alabilecekler. Teknik uzmanlar ve sunumu gerçekleştirenler, etkinlik boyunca soruları yanıtlayacaklar. Ayrıca ziyaretçiler; aralarında Biehl+Wiedemann, Ocean Data Systems, ePlan, Maplesoft, Spectrum Controls, Stratus ve WIN-911’in de olduğu Rockwell Automation partnerlerinin/çözüm ortaklarının sanal stantlarını da ziyaret edebilecekler” diyerek sözlerini noktaladılar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ