Makine Haber

Özcan: “Başarılarla dolu bir yılı geride bıraktık”

2020’nin kendileri için başarılarla dolu bir yıl olduğunu ifade eden Bosch Elektrikli El Aletleri Türkiye Ülke Satış Direktörü Ali Fahri Özcan, başarılı performanslarında e-ticaret satışlarının da önemli bir katkısı olduğunun altını çizdi.

Özcan: “Başarılarla dolu bir yılı geride bıraktık”

Hem profesyonel, hem de ev kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla ürün gamını her yıl yenileyen Bosch Elektrikli El Aletleri, geçen sene 50 yenilikçi ürünü piyasaya sundu. Şirket, 2021’de de yenilikçi ürünlerle pazardaki gücünü sürdürmeyi hedefliyor.
Bosch Elektrikli El Aletleri Türkiye Ülke Satış Direktörü Ali Fahri Özcan, “2020; kullanıcı odaklı bakış açımız, satış kanallarındaki çeşitliliğimiz ve çevik hareket etmedeki gücümüzle elde ettiğimiz başarılarla dolu bir yıl oldu. Ürün gruplarımızla kazandığımız ivmeyi sürdürerek, başarılı satış rakamlarımızla 2021 sonunda da büyümemizi devam ettirmeyi hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.
2020 yılındaki başarılı performanslarında e-ticaret satışlarının da önemli bir katkısı olduğunu belirten Özcan, şöyle konuştu: “Pazara sunduğumuz ürünlere yönelik e-ticaret talebi, pandemi öncesinde zaten yükselmeye başlamıştı. Ancak, insanların evde daha fazla vakit geçirmek zorunda kaldığı, diğer yandan e-ticareti daha önce deneyimlememiş kullanıcıların da pazara katıldığı bu süreçte artan satışlar, iş sonuçlarımız üzerinde pozitif etki yarattı.”

“Ürünleri piyasaya sunduktan sonra işimiz sona ermiyor”
Trendleri takip eden ve müşterileri ile her kanaldan iletişimde olmaya odaklanan bir şirket olduklarını vurgulayan Özcan, “Amacımız; farklı beklentilere sahip kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılayan kaliteli ürün ve hizmeti sunabilmek. Ayrıca, ürünlerimizin doğru ve verimli kullanılmasını sağlamak da hedeflerimiz arasında. Bu nedenle, ürünleri piyasaya sunduktan sonra işimiz sona ermiyor. Aldığımız geri dönüşler daha da iyisini başarma konusunda bizi yönlendiriyor” diye konuştu.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ