Makine Haber

SAP, Sapphire Now’da inovasyonlarını duyurdu

Kurumsal uygulamalar ve yazılım alanında dünyanın önde gelen kuruluşlarından SAP, bu yıl online olarak düzenlenen Sapphire Now Reimagined Converge Konferansı’nda, pandemi nedeniyle zorluklarla karşılaşan şirketlere yardımcı olmak için sunduğu inovasyonlarını duyurdu.

  • 01 Temmuz 2020
SAP, Sapphire Now’da inovasyonlarını duyurdu

Covid-19 salgını nedeni ile benzeri görülmemiş zorluklarla karşı karşıya kalan şirketler, söz konusu süreçte; çalışanlarını, müşterilerini ve tedarikçilerini en iyi şekilde destekleyebilmek için güvenilir öngörülere sahip olmalarını sağlayacak teknolojilere yöneldiler. Söz konusu ihtiyaçları karşılamak için adım atan SAP SE, teknoloji ve yazılımın çok ötesine geçen yenilikler getiriyor. SAP; şirketlerin tedarik zincirlerini ve sektöre özgü süreçleri geliştirmelerine, iş ağları üzerinden yeni bağlantılar kurmalarına ve sürdürülebilirliği işlerinde başarıya ulaşmanın önemli bir kriteri olarak konumlandırmalarına yardımcı olan çözümlerini, 15 Haziran’da online olarak düzenlenen Sapphire Now Converge etkinliğinde duyurdu.

Saueressig: “Şirketler, güvenilir bir iş ortağına ihtiyaç duyuyorlar”


SAP’nin Ürün Mühendisliğinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Thomas Saueressig, “Covid-19 krizi boyunca oluşan ve sonrasında oluşabilecek belirsiz dönemlerde şirketler, çeviklik kazanmak ve değişimle başa çıkabilme gücünü artırmak için emin adımlar atmalarına ve doğru kararlar almalarına yardımcı olacak güvenilir bir iş ortağına ihtiyaç duyuyorlar. Günümüzün hiper-bağlantılı dünyasında, kurumların çevresel faktörlere ve pazardaki değişimlere hızlı yanıt vermeleri daha da önemli hale geldi. Müşterilerimizin bu zorlukları yeni yöntemlerle ele almalarına; sürdürülebilirliği gündemlerine alarak, sektörlerine liderlik etmeleri ve iş ağlarını büyütmelerine yardımcı oluyoruz. SAP; müşterilerinin birer akıllı işletmeye dönüşerek, en iyi şekilde faaliyet göstermelerine destek olacak stratejiye, uzmanlığa, çözümlere ve iş ortağı ekosistemine sahip” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ