Makine Haber

Otomotiv sektörüne özel olarak kurulan robotik etiketleme sistemleri, hatlarda yavaşlama ve durmaları engelliyor

Otomotiv sektörüne özel olarak kurulan robotik etiketleme sistemleri ile hatlarda yavaşlama ve durmalar engelleniyor, kalite standardı yakalanıyor. Yürüyen bant üzerinde ürünün yavaşlamasına gerek olmadan etiketlerin doğru pozisyonlarda yapıştırılması, esnek üretim ve sıfır etiketleme hatası avantajları sağlıyor.

Otomotiv sektörüne özel olarak kurulan robotik etiketleme sistemleri, hatlarda yavaşlama ve durmaları engelliyor

Novexx Solutions

Robotik etiketleme sistemine geçiş yapan otomotiv firmalarının en büyük kazanımları, etiket-stok maliyetlerinde sağlanan tasarruflar ve kalitede standardı yakalamak oluyor. Robotik etiketleme ile; yürüyen bant üzerinde ürünün yavaşlamasına gerek olmadan etiketlerin doğru pozisyonlarda yapıştırılması, esnek üretim ve sıfır etiketleme hatası avantajları sağlıyor.

Esneklik ve kalite standardı yakalanıyor
Kaynak, iç lojistik, boyama ve etiketleme gibi daha birçok fonksiyon entegre sistemlerinin yer aldığı otomotiv sektöründe, robotik etiketleme ile esneklik ve kalite standardı yakalanıyor.
İki ve çok eksenli çalışabilen robotlarla farklı yüzeylerin farklı noktalarına etiketleme yapılmasının yanı sıra, yürüyen bant üzerinde ürünün durdurulması gerekmeden etiketleme mümkün oluyor. Böylelikle, hatlarda yavaşlama ve durmalar engelleniyor. Bu durumda, robotik etiketleme ile zaman ve işçilikte verimlilik sağlanıyor.
Federal Mogul, Delphi, Mutlu Akü ve İnci Akü gibi sektöründeki öncü firmalar için başarılı projeler gerçekleştiren Novexx Solutions, otomotiv sektöründeki firmalara özel geliştirdiği projelerle etiketleme konusunda çözüm ortağı oluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ