Makine Haber

Üst düzeyde konfor sağlayan integral sistemler

Bakanlık destekli Ar-Ge merkezine sahip olan ve otomotiv, ofis ile medikal sektörlerinde geniş uygulama alanlarına yönelik integral sistemler üreten Flokser Kimya, yüksek üretim kapasitesi ile hayatın her alanında kullanılabilen inovatif ürünleriyle fark yaratmayı hedefliyor.

  • 09 Mart 2020
Üst düzeyde konfor sağlayan integral sistemler

Flokser Kimya

İntegral sistemler; farklı sertliklerde, kalın ciltli, küçük ve düzenli hücreli poliüretan malzemeler olarak öne çıkıyor. Ofis sandalye kolçakları, direksiyon simidi, otomobil parçaları, sedye kenarları, bisiklet seleleri ve paspas gibi birçok farklı alanda tercih edilen söz konusu sistemler çeşitli avantajlar sunuyor.
İntegral sistemlerin hızlı kürlenme nedeniyle kısa kalıp açma süreleri bulunuyor. Talep doğrultusunda farklı sertlik ve özelliklerde üretilebiliyor ve çeşitli sektörlerde kullanılabiliyor. Hafif olmasından dolayı ağırlığı azaltıyor ve yakıt tasarrufu sağlıyor; bu nedenle otomotiv sektöründe sıklıkla tercih ediliyor.
Sert cilt ve esnek iç yapılarından dolayı yüksek darbe ve mekanik dayanımı açısından gelişmiş integral sistemler, köpükte boyutsal kararlılık gösteriyor. Bu sistemler, malzemede düzenli yoğunluk dağılımı ve nihâi üründe üst düzeyde konfor sağlıyor. Ayrıca, açık, düzenli ve küçük hücre yapısı sayesinde; titreşim önleme, ses yalıtımı ve darbe soğurma özelliği de bulunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ