Makine Haber

Nakamura-Tome; 4 makinenin özelliklerini tek bir makinede topluyor

GNC Makina güvencesiyle üretim sektörüne sunulan Japon CNC makine markası Nakamura-Tome, üstün özellikleriyle üreticinin ihtiyacına en üst seviyede çözüm sunuyor. 4 makinenin özelliklerini tek bir makinede toplayan ürün; zamandan, üretim alanından ve enerjiden tasarruf edilmesini sağlıyor.

  • 19 Kasım 2021
Nakamura-Tome; 4 makinenin özelliklerini tek bir makinede topluyor

GNC Makina

Torna işleme merkezlerinde dünyanın önde gelen markalarından Nakamura-Tome, Japonya başta olmak üzere, Kuzey Amerika ve Avrupa ülkelerinde yoğun bir şekilde tercih ediliyor. 24 saat seri üretim yapma kapasitesine sahip Nakamura-Tome, Türkiye’de GNC Makina güvencesi ile hizmete sunuluyor.
İnsan kaynağını doğru kullanmak isteyen üreticilere büyük avantaj sağlayan Nakamura-Tome; üretim sürecinde tezgahın verimliliği, takımların ömrü, operatörlerin yönetimi, parçaların işlemi gibi bilgilerin tek tuşla takip edilmesine olanak sağlıyor.
4 makinenin yaptığı üretimi, aynı zaman dilimi içinde kalarak tek bir makine ile yapan tezgah; üretim alanı, enerji, takımlar ve fireden tasarruf edilmesine olanak sağlıyor. Her bir parçayı hassasiyetten ödün vermeden mümkün olan en az operasyonda işleyerek, üretim yapma ihtiyacına cevap veren Nakamura-Tome, tek operasyonda minimum maliyetle firesiz bitmiş ürünler çıkarıyor.

Yüksek hız, kalite ve verimlilik sunuyor
Multi-tasking tornalamada Nakamura-Tome; çift taretli (y eksen), çift spindle WY-100II modeliyle tornalama işlemlerinde yüksek hız, kalite ve verimlilik sunuyor. Maksimum tornalama çapı 200 mm ve maksimum tornalama boyu 570 mm, alt ve üst taret aynı anda tek parçada işlem yapabilme özelliğine sahip makinede, 42 mm’den 65 mm’ye kadar fener milli seçenekleri de bulunuyor. 8500 kg’lık ağırlığı ile üretilecek olan parçalarda maksimum hassasiyet elde edilebiliyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ