Makine Haber

Maxion İnci Jant, başarılarını aldığı ödülle taçlandırdı

Türk otomotiv tedarik sanayiinin öncü şirketlerinden biri olan Maxion İnci Jant, Capital ve Ekonomist dergilerinin öncülüğünde düzenlenen ve geleneksel hale gelen Otomotivin Geleceği Zirvesi Ödül Töreni’nde, Türkiye’nin en büyük 3. otomotiv tedarik sanayii şirketi ödülüne sahip oldu.

  • 16 Mart 2020
Maxion İnci Jant, başarılarını aldığı ödülle taçlandırdı

Türk otomotiv tedarik sanayiinin öncü kuruluşlarından Maxion İnci Jant Grubu, Capital ve Ekonomist dergileri öncülüğünde ve CEO Club kapsamında Shangri la Otel İstanbul’da düzenlenen Otomotivin Geleceği Zirvesi ve Otomotiv Ödülleri Töreni’ne katıldı. Otomotiv dünyasının önde gelen isimlerinin; sektörün bugününü, ekonomiye katkılarını ve teknolojik gelişmeler ışığında dönüşümünü değerlendirdiği buluşmada, performansıyla öne çıkan otomotiv şirketleri de ödüllendirildi. Maxion İnci Jant da, Capital 500 Araştırması’na göre Türkiye’nin en büyük 3. otomotiv tedarik sanayii şirketi oldu.

Ünlü: “Bu ödülü aldığımız için gurur duyuyoruz”
Maxion İnci Jant adına ödülü teslim alan Maxion Wheels Türkiye ve Afrika Operasyonları Başkan Yardımcısı Hakan Ünlü, “Dönüşümün en hızlı yaşandığı sektörlerden olan otomotiv, aynı zamanda ekonomideki lokomotif rolünü de sürdürüyor. Maxion İnci Jant Grubu olarak, yaptığımız üretim ve ihracat ile bu dev sektörün içinde otomotiv tedarik sanayiinin gelişmesine, bölgemizin bilinirliğine ve ülkemizin ekonomisine katkı sağlıyoruz. Bu ödülü aldığımız için gurur duyuyoruz” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ