Rockwell Automation’a yeni Ülke Direktörü

Endüstriyel otomasyon ve dijital dönüşüm alanlarında dünyanın önde gelen firmalarından biri olan Rockwell Automation’da Ülke Direktörlüğü görevine Emrah Tekdemir atandı. Tekdemir, yeni görevinde şirketin büyüme stratejisine liderlik edecek.

  • 29 Aralık 2023
Rockwell Automation’a yeni Ülke Direktörü

Küresel bir endüstriyel otomasyon şirketi olan Rockwell Automation, elektrik ve endüstriyel otomasyon sektöründe 29 yıllık deneyime sahip olan Emrah Tekdemir’i Ülke Direktörlüğü pozisyonuna getirdi. Tekdemir, yeni görevinde Rockwell Automation’ın büyüme stratejisine liderlik edecek.
1991 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Emrah Tekdemir, daha sonra 2014 yılında Viyana Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans Programı’nı bitirdi. 1993 yılında Shneider Elektrik’te iş hayatına başlayan Tekdemir, burada Satış ve Pazarlama Müdürü, İş Geliştirme Direktörü ve Irak, Orta Asya ve Kafkasya, Ukrayna Ülke Müdürü görevlerinde yer aldı. Schneider Elektrik’teki görevlerinde yıllardır başarılı projelere imza atan Tekdemir, çalışma hayatına Rockwell Automation’da Ülke Direktörü olarak devam edecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ