Makine sektörü İzmir buluşmasına hazırlanıyor

fuarizmir’de ikinci kez kapılarını açacak IMATECH’te; takım tezgahları, CNC ve lazer makineleri, endüstriyel robotlar, kaynak teknolojileri, markalama ve otomasyon sistemleri gibi geniş bir ürün yelpazesiyle birçok farklı alandan geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm endüstriyel sistemler bir arada sunulacak.

  • 10 Ocak 2024
Makine sektörü İzmir buluşmasına hazırlanıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ, İzgi Fuarcılık ve 4M Fuarcılık iş birliğinde ikinci kez düzenlenecek IMATECH (Endüstriyel Üretim Teknolojileri Fuarı), 22-25 Şubat tarihleri arasında fuarizmir’de ikinci kez ziyaretçilerini ağırlayacak.
Etkinlikte; takım tezgahları, CNC ve lazer makineleri, endüstriyel robotlar, kaynak teknolojileri, markalama ve otomasyon sistemleri gibi geniş bir ürün yelpazesiyle birçok farklı alandan geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm endüstriyel sistemler bir arada sunulacak. fuarizmir’de gerçekleştirilecek IMATECH, yüzde 100’ün üzerinde bir büyüme ile 50 bin metrekarelik alanda düzenlenecek.
Fuarda; gıdadan medikale, tekstilden savunma ve havacılığa, madencilikten kuyumculuğa, tarımdan enerjiye kadar geniş bir alanda üretim yapılan Ege ve Akdeniz havzalarındaki üretim çeşitliliğini ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunulacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ