Makine Haber

İstanbul Sandvik Coromant Center kapılarını açıyor

Sandvik Coromant, İstanbul’da Sandvik Coromant Center’i resmi olarak açıyor. Dünya genelinde verimlilik, araştırma, yenilik ve eğitim sunan tesis ağının parçası olan yeni merkezde ziyaretçiler; en son teknolojilere, ürünlere, eğitimlere ve etkinliklere ulaşma imkânına sahip olacaklar.

İstanbul Sandvik Coromant Center kapılarını açıyor

Talaşlı imalat sektörünün önde gelen şirketlerinden Sandvik Coromant, İstanbul’da Sandvik Coromant Center’i resmi olarak açıyor. Dünya genelinde verimlilik, araştırma, yenilik ve eğitim sunan tesis ağının parçası olan yeni merkezde ziyaretçiler; en son teknolojilere, ürünlere, eğitimlere ve etkinliklere ulaşabilecekler.
İstanbul Sandvik Coromant Center, 10 Haziran 2021’de düzenlenecek dijital bir törenle kapılarını resmi olarak açacak. Mevcut Covid-19 kısıtlamaları nedeniyle sokağa çıkma yasağı uygulanırken; seyirciler sanal tur ile yeni tesisi gezebilecek ve yerel ve global yönetim ekip üyeleri ile iletişim kurabilecekler.
Etkinlikte konuşmacı olarak Sandvik Coromant Türkiye Genel Müdürü Beysim Çetin ve merkezin resmi açılışını yapacak olan Sandvik Coromant Başkanı Helen Blomqvist yer alacak. Güney Avrupa Satış Genel Müdürü Mattias Nilsson ile Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Küresel Satışlardan Sorumlu Başkanı Eduardo Martin de törene başkanlık edecek.

Tesislerin tanıtımı yapılacak
Center turunun yanı sıra, Beysim Çetin ile Türkiye pazarını yönlendiren bazı üretim trendleri hakkında canlı bir röportaj da gerçekleştirilecek. Etkinlikte daha sonra Sandvik Coromant Center’lerin kültürü öne çıkarılacak ve müşterilerin erişim sağlayabileceği bazı aktivite ve tesislerin tanıtımı yapılacak.
Center, canlı ürün tanıtımlarına ve müşteri eğitimlerine yönelik fırsatlar sunacak ve Sandvik Coromant’ın dünya genelinde oluşturulan tesis ağı ile düzenli olarak bir araya gelecek. Bir konferans salonu, entegre sergi salonu ve modern takım tezgahlarının bulunduğu bu yeni merkez, eğitim ve işleme tanıtımlarının yayınlanmasını sağlayan bir dijital canlı işleme sistemine ev sahipliği yapacak. Söz konusu sistem, dünya genelinde katılımcıların gerçek zamanlı olarak iş birliği yapmasına yardımcı olacak.

Çetin: “Yeni üretim çözümleri geliştirmek için destek alabilecekler”
Yeni centerın, gelişmiş Sandvik Coromant deneyimini yoğun olarak sunacağını ifade eden Sandvik Coromant Türkiye Genel Müdürü Beysim Çetin, “Center; yeniliklerin gerçekleşebileceği, müşterilerin ilk kez yeni çalışma yöntemlerini keşfedebilecekleri ve yeni üretim çözümleri geliştirmek için destek alabilecekleri bir yer. Centerlar, talaşlı imalat dünyasını birlikte biçimlendirme hedefimizi gerçekleştirmemize yardımcı oluyor” dedi.

Blomqvist: “Müşterilerimizin yenilikçi olmalarına yardımcı olacağız”
Sandvik Coromant Başkanı Helen Blomqvist ise, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “İstanbul Sandvik Coromant Center’e yatırım yapılmasındaki amaç; sadece yenilikler yapmak değil, aynı zamanda dünya genelindeki mevcut konumların başarısını geliştirmek ve centerler arası iş birliğini teşvik etmek. İstanbul’daki merkezimizin dijital ayak izimizde etkin bir erişim noktası haline gelebileceğine yürekten inanıyorum. Sandvik Coromant’ı çalıştığımız alanda uzman olarak konumlandırırken, müşterilerimizin de yenilikçi olmasına yardımcı olacağız.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ