Makine Haber

ELS Lift, şirket çalışanlarının çocuklarıyla bir araya geldi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda kurum içi çalışanlarının çocuklarıyla bir araya gelen ELS Lift, Evrensel Sanat Atölyesi iş birliği ile düzenlenen heykel atölyesinde, 4-12 yaş arası çocuklarla keyifli bir etkinlik gerçekleştirdi.

  • 29 Nisan 2022
ELS Lift, şirket çalışanlarının çocuklarıyla bir araya geldi

2008 yılından beri Bursa’daki fabrikasında personel yükseltici platform üretimi yapan ELS Lift, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda kurum içi çalışanlarının çocuklarıyla bir araya geldi.
Bursa’nın Mudanya ilçesine bağlı Bademli’de bulunan Evrensel Sanat Atölyesi iş birliği ile düzenlenen heykel atölyesinde, 4-12 yaş arası çocuklarla keyifli bir etkinlik gerçekleştirildi. Çocukların hayal güçlerini ve motor becerilerini geliştirmeye yönelik yapılan etkinlik sonunda çalışanlar çocukları ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
Organizasyonun ardından çocuklara hediyelerini dağıtan ELS Lift Satış Pazarlama Direktörü İrfan İşmak, “Geleceğimizin mirası olan çocuklarımızla bu güzel günde bir araya gelmek oldukça mutluluk verici. Onların sınırsız hayal gücüne alan oluşturmak ve bayram heyecanlarına ortak olmak bizi de en az onlar kadar keyiflendirdi. Umuyorum ki; başta yaşadığımız toplum olmak üzere, tüm kurum ve kuruluşlar olarak çocuklarımıza güvenli ve refah bir gelecek bırakmak için elimizden geleni yapabiliriz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ