Makine Haber

İnovatif yeni tel tanımlama çözümü

Endüstriyel ve güvenlik yazdırma sistemleri ile çözümlerinde dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Brady, Velcro Brand ile iş birliği yaparak tel ve kablo demetlerinin tanımlanması için tasarlanmış yeni cırt bant üstü yazdırma etiketlerini piyasaya sürdü.

  • 24 Kasım 2020
İnovatif yeni tel tanımlama çözümü

Brady

Veri merkezlerinin büyüklüğü ve karmaşıklığı arttıkça, kablo demetlerini doğru ve etkin bir şekilde tanımlama zorluğu çok daha önemli hale geldi. Kabloları kurarken ve güncellerken yanlış tanımlanan bir kablo; veri kesintisine veya enerji kesintilerine neden olabilir, arıza tespitini daha da zor hale getirebilir ve verimliliği genel olarak sınırlayabilir.
Cırt bant ve halka çözümleri (kablo yalıtımına çok daha az hasar verdiğinden) veri iletişimi sektöründe eskiden beri ağırlıklı olarak kullanıldığından Brady, Velcro Brand ile iş birliği yaparak, Velcro Brand cırt banda sahip yenilikçi bir çözüm olan BradyGrip cırt bant üstü yazdırma etiketlerini üretti. Bu özel ve yeni ürün, yüksek performanslı Brady malzemeleri ile Velcro Brand teknolojisini bir araya getiriyor. Üzerine baskı yapılıp, Velcro Brand One-Wrap bağlantıları üzerine yerleştirilerek, tel veya kablo demetlerinin tespit edilmesini sağlıyor.

Meaux: “Hızlı uygulama ve tanımlama kilit bir öneme sahip”
Konu hakkında açıklamalarda bulunan Brady Üst Düzey Global Ürün Müdürü Adam Meaux, “Günümüzde, tel ve kablo sektöründe verimliliğe büyük bir önem veriliyor. Hızlı uygulama ve tanımlama kilit bir öneme sahip. BradyGrip´i geliştirerek, sahadaki tanımlama işinin yapılma biçimini geliştirdik. Böylece hem zamandan, hem de paradan tasarruf ettik. Ayrıca, hem baskı yapılabilen, hem de yerleştirilebilen bir ürün sunarak tam da bunu sağlamış olduk. Gerçekten de, piyasada BradyGrip gibi bir ürün yok. İnsanların çalışma biçiminde dönüşüm sağlıyor” dedi.

Daha hızlı ve daha okunaklı basılı tanımlamalar
Bu yenilikçi yeni malzeme, Brady’nin tel ve kablo demetlerinin tanımlanması için işaretlere ihtiyaç duyan veri iletişimi, telekom, elektrik, tıp ve inşaat işleri gibi pazarlara erişmesine olanak veriyor. BradyGrip´in kilit bir özelliği de baskı özellikleridir. Barkod, metin, grafik; tüm bunlar bu dayanıklı ve yüksek kaliteli malzemeye basılabilir. Böylece, hata olasılığı olan veya okunaksız el yazısı yerine daha hızlı ve daha okunaklı basılı tanımlamalar kullanılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ