Makine Haber

MY-GS minyatür güç röleleri

İlk olarak 1966’da üretilen MY serisi röleler, bugüne kadar 1 milyar adetin üzerinde imal edildi. Zamanın ihtiyaçlarını karşılamak üzere sürekli geliştirilen ürüne, röle sıralama devrelerinin kontrollerini kolaylaştıran kilitleme kollu bir seri de eklendi.

  • 23 Aralık 2019
MY-GS minyatür güç röleleri

Omron

İlk olarak 1966 yılında ortaya çıkan MY serisi rölelerden günümüze kadar 1 milyar adetin üzerinde üretildi. Söz konusu seri, zamanın ihtiyaçlarını karşılamak üzere sürekli geliştirildi ve gelecekte de ihtiyaçları karşılamaya devam edecek. Ürüne son olarak, röle sıralama devrelerinin kontrollerini kolaylaştıran kilitleme kollu bir seri de eklendi.

MY serisi rölelerin öne çıkan özellikleri:
♦ Model, teknik özellikler ve güvenlik standartlarının tamamı üst yüzeyde yer alıyor. Bu bilgiler, röle sokete monte edilirken kontrol edilebilir.
♦ Mekanik göstergeler artık standart birer özellik. Yani, artık standart modellerde bile kontak çalışma durumu biliniyor.
♦ Rölelerin yanlış kullanımını önlemek için farklı teknik özelliklere sahip rölelerin birbirinden ayrılması kolay hale getirildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ