Makine Haber

Esnek ve pensli adaptörleri daha verimli hale getiren taretler

Kennametal taretleri, daha esnek ve pensli adaptörleri daha verimli duruma getiriyor. İçten soğutmalı takım sızdırmaz bir yapısallıktadır ve bu bağlamda, minimum salgı için hassas taşlanmış yerleştirme alanına sahip daha büyük parmak frezelerde ek boşluk için milimetrik bir aralık vardır.

  • 20 Aralık 2019
Esnek ve pensli adaptörleri daha verimli hale getiren taretler

Kennametal

Taret uyarlamalı bağlama üniteleri (TACU) ile ilgili ürün programıyla Kennametal; vida bağlamalı frezelerin birlikte uyum sağlamasına olanak veren vida dişli bir seri ER sıkma pensli bağlantılı kullanıma hazır ER sürücülü üniteleri kullanıma sundu.
İçten soğutmalı takım sızdırmaz bir yapısallıktadır ve bu bağlamda, minimum salgı için hassas taşlanmış yerleştirme alanına sahip daha büyük parmak frezelerde ek boşluk için milimetrik bir aralık vardır. Küçük makinelerde titreşim olasılığını azaltan çok kompakt bir tasarımdır. Yaylı standart ER serisi ile karşılaştırıldığında sürdürülebilir sağlamlığa sahiptir. Bu nedenle, daha ağır kesmelerde kullanılabilirler.
TACU ürünleri, piyasada önde gelen yedi CNC torna tezgahında; hem VDI bağlantılı üniteler, hem de çok dişli hareketsiz ve sürücülü bloklarla birlikte vida bağlamalı taretler (BMT) ile kullanılabilmektedir. TACU üniteler, 12.000 devir hıza erişebilen özellikli döner takımlar için içten soğutmalı ve dıştan soğutma sıvısı beslemeli sistemlere göre yapılandırılmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ