Makine Haber

Kabloları 3 kat daha hızlı tanımlayın

Deneyimli operatörler, bir kabloya bayrak etiketini 15 saniyede basıp, söz konusu etiketi manuel olarak uygulayabilirler. Yeni BradyPrinter A5500 Bayrak Etiket Yazıcı ve Uygulayıcısı ile kablolar 5 saniyede işaretlenerek, üretim verimi önemli ölçüde artırılabilir.

  • 06 Mayıs 2020
Kabloları 3 kat daha hızlı tanımlayın

Bayrak etiketlerini otomatik olarak bastırıp uygulayarak, üretim verimini artırmaya ve tanımlama kalitesini geliştirmeye yardım eden BradyPrinter A5500; kabloları 5 saniyede tanımlayarak ve etiketleri önceden basma gerekliliğini ve manuel uygulama için gereken süreyi ortadan kaldırarak ciddi tasarruf sağlayabilir. Barkodlar, logolar ve şemalar için 300 dpi çözünürlükte baskı sağlayan ürün, çok sayıda bilgiyi içeren güvenilir kablo etiketlerini uygular.
Son derece esnek olan ve herhangi bir ayarlama olmadan çapı 1,52 mm’den 15,24 mm’ye kadar olan kabloları tanımlayabilen BradyPrinter A5500, genişliği 50,8 mm’ye kadar olan ve uzunluğu 19,05 mm ilâ 76,20 mm arasındaki bayrak etiketleri uygulayabilir. Tam renkli dokunmatik ekranı ve modern kullanıcı arayüzü, baskı cihazının esnekliğini ve kullanım kolaylığını çok daha fazla artırıyor.
USB bağlantı noktaları ve ethernet bağlantısı, ürünü farklı üretim ortamlarında uygulamayı pratik hale getiriyor. BradyPrinter A5500, Brady Workstation’ın kolay bayrak etiketi tasarımı, barkod uygulama ve serileştirme uygulamalarıyla birlikte kullanıldığında, süreç verimliliğini son derece pratik bir şekilde ve önemli ölçüde artırabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ