Makine Haber

Hannover Messe, geleceğin fabrikaları için yeni bir yol haritası belirleyecek

Hannover Messe, yeni konseptiyle KOBİ’lere geleceğin endüstriyel teknolojilerine daha hızlı geçiş için yeni bir yol haritası sunacak. Fuar kapsamında düzenlenecek konferans ve forum programlarında ise, her biri alanında uzman olan isimler bir araya gelecek.

  • 27 Ocak 2020
Hannover Messe, geleceğin fabrikaları için yeni bir yol haritası belirleyecek

Geleceğin fabrikaları için yeni bir yol haritası belirlemeye hazırlanan Hannover Messe Fuarı, 20-24 Nisan 2020 tarihleri arasında Almanya’da düzenlenecek. KOBİ’leri yeni iş birlikleri için 200 bini aşkın profesyonelle bir araya getirecek etkinlikte, Türkiye’den de 200’e yakın şirket, yeni yatırım kararlarını etkileyecek Endüstri 4.0 yeniliklerini keşfetme imkânı bulacak.

Reich: “2020 yılında çıtayı daha da yukarıya taşıyacağız”
Endüstri 4.0’a geçiş deneyiminin, tüm ülkelerde en ileri teknolojiye sahip üretici firmaları Hannover Messe’de bir araya getirdiğine vurgu yapan Deutsche Messe Kıdemli Başkan Yardımcısı Arno Reich, katılımcıları bekleyen yenilikler hakkında şunları söyledi: “Endüstriyel alanda dijital dönüşüm hızlı bir şekilde yükseliyor ve Hannover Messe de bu yükselişte önemli bir rol oynuyor. Fuar kapsamında düzenlediğimiz forum ve konferans programları, küresel sanayi sektörünün yeni yatırım kararlarında bu yıl da ilham kaynağı olacak. Hannover Messe, ‘Endüstriyel Dönüşüm’ ana temasıyla 2020 yılında çıtayı daha da yukarıya taşıyacak.”
Düzenleyecekleri forumlarla kurumlar arası diyaloğu artırmayı hedeflediklerini belirten Reich, “Katılımcı ve ziyaretçilerimize; iş, Ar-Ge, politika ve kamu sektöründeki paydaşlarıyla bir araya gelme fırsatı sunacağız” dedi.

Yaklaşık 6 bin katılımcı son teknoloji ürünlerini sergileyecek
Hannover Messe; robotlar, otomasyon teknolojisi, IT çözümleri ve yazılımların yanı sıra, network platformlarıyla şov ve özel etkinliklere de ev sahipliği yapacak. Yaklaşık 6 bin katılımcının son teknoloji ürünlerini sergileyeceği fuarda, teknolojik değişimin anahtar faktörleri olarak dijitalleşme, bireyselleşme ve karbonsuzlaştırma mega trendleri ele alınacak. Etkinlikte; Otomasyon, Hareket & Sürücüler, Dijital Ekosistemler, Enerji Çözümleri, Tasarlanmış Parçalar ve Çözümler ve Gelecek Merkezi ile Lojistik kategorilerinde dijital endüstrinin son yenilikleri sergilenecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ