Makine Haber

Genel ISO tornalama için Jetstream Tooling tutucularının ürün çeşitleri artırıldı

JETI teknolojisi, yüksek basınçlı soğutma sıvısını doğrudan kesme bölgesine yerleştirerek, üstün talaş ve ısı kontrolü sağlar. Daha fazla süreç optimizasyonu için Jetstream Tooling Duo takılı tutucular, parça işleme gereksinimlerine bağlı olarak açılıp kapatılabilen, boşluk tarafında ikinci bir soğutma sıvısı çıkışına sahiptir.

  • 27 Nisan 2020
Genel ISO tornalama için Jetstream Tooling tutucularının ürün çeşitleri artırıldı

Seco Tools

Seco Tools, Jetstream Tooling Integrated (JETI) teknolojisini, genel ISO tornalama için tutuculardan oluşan eksiksiz ürün çeşitleriyle genişleteceğini duyurdu. Bu kullanımı kolay içten soğutma teknolojisi, yeni tek vidalı uç baskı parçası tasarımı ve harici hortum olmaması sayesinde, kurulum ve endeksleme sürelerini önemli ölçüde azaltırken; takımın kullanım ömrünü de önemli ölçüde uzatıyor.
JETI teknolojisi, yüksek basınçlı soğutma sıvısını doğrudan kesme bölgesine yerleştirerek, üstün talaş ve ısı kontrolü sağlar. Daha fazla süreç optimizasyonu için Jetstream Tooling Duo takılı tutucular, parça işleme gereksinimlerine bağlı olarak açılıp kapatılabilen, boşluk tarafında ikinci bir soğutma sıvısı çıkışına sahiptir. Sonuç olarak; üreticiler ISO-S, ISO-M veya ISO-P tornalama uygulamaları için uygulama güvenliğini etkilemeden çok daha yüksek kesme verileri çalıştırabilir.
İlk olarak MDT, X4, 150.10 ve Snap-Tap tutucular için piyasaya sürülen genel ISO tutucular için genişletilmiş JETI ürün çeşitleri; tüm inç, metrik ve Seco-Capt tutucular için 182 yeni ürün içeriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ