Makine Haber

Yeni kompakt ve yüksek performanslı ASDA-B3 Serisi

Endüstriyel otomasyon çözümleri sağlayıcısı Delta tarafından piyasaya sunulan ve performansta büyük bir artış sağlayan ASDA-B3 Serisi’nin; takım tezgahları, elektronik, yarı iletkenler, endüstriyel robotlar, baskı, paketleme, tekstil ve depolama gibi uygulamalar için cazip olması bekleniyor.

  • 07 Ocak 2022
Yeni kompakt ve yüksek performanslı ASDA-B3 Serisi
Delta Electronics
Endüstriyel otomasyon çözümleri sağlayıcısı Delta Electronics; geniş bir yelpazedeki çeşitli uygulamalarda üretim verimini ve çıktı değerini optimize etmek için hassas hareket kontrolü işlevleri, yeni eklenen güvenli tork kapatma (STO) işlevi, 3,1 kHz’e kadar yüksek duyarlılık ve devir başına 16,7 milyondan fazla geri besleme sinyali üreten enkoder hassasiyetiyle kullanıcı dostu bir çalışma ortamı sunan, yeni, kompakt ve yüksek verimli servo sistemi olan ASDA-B3 Serisi’ni piyasaya sundu. Gelişmiş güç yoğunluğu, kararlılık ve sağlamlık sağlarken alan gereksinimlerini yüzde 40 oranında azaltan seri ile birlikte yeni nesil motor da sunuluyor. Motorun torku yüzde 350 artırıldı ve maksimum hızı 6000 rpm oldu. Yeni ASDASoft GUI ile çalıştırma ve sorun giderme süresi artık daha kısa.

Bagnacani: “Müşterilerde heyecan uyandıracak”
Delta Electronics EMEA Bölgesi Endüstriyel Otomasyon İş Grubu Ürün Müdürü Davide Bagnacani, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Yeni nesil servo sürücü sistemlerimiz, geniş bir üretim ve endüstriyel otomasyon uygulamaları yelpazesindeki müşterilerde gerçek anlamıyla heyecan uyandıracak. Performansta büyük bir artış sağlayan ASDA-B3 Serisi’nin; takım tezgahları, elektronik, yarı iletkenler, endüstriyel robotlar, baskı, paketleme, tekstil ve depolama gibi uygulamalar için cazip olacağını düşünüyoruz. Ayrıca, daha önce servo sürücü kullanılmamış uygulamalarda da verimlilikte gözle görülür bir artış fark edilecektir. Bu sürücü sistemiyle servo motor kullanımına başlanması kolaylaşacak.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ