Makine Haber

Geleceğin kablosuz altyapılarına kapı açan yeni Anybus® sviç ve kablosuz yönlendiricileri

Fabrikalar gün geçtikçe otomasyona geçerken ve esnekleşirken, gerçek endüstriyel düzeyde mobilite ise, sadece sistemin bütün parçalarında sağlam kablosuz bağlantı ile gerçekleştirilebilir. Anybus Katman 2 ve 3 sviçleri ve kablosuz yönlendiricileri bu konuya eğiliyorlar.

  • 14 Kasım 2019
Geleceğin kablosuz altyapılarına kapı açan yeni Anybus® sviç ve kablosuz yönlendiricileri

HMS Networks

HMS Networks, gelecek kuşak endüstriyel kablosuz iletişim için yeni Anybus® sviç ve kablosuz yönlendirici hattını sunuyor. 5G’nin gelişine ve daha akıllı, daha esnek fabrika vizyonuna hazırlanılırken; ürünler yüksek kapasiteyi ve güvenilirliği, daha fazla mobiliteyle ve kablosuz ağlarda daha az gecikme süreleriyle birleştiriyorlar. Fabrikalar gün geçtikçe otomasyona geçerken ve esnekleşirken, gerçek endüstriyel düzeyde mobilite ise, sadece sistemin bütün parçalarında sağlam kablosuz bağlantı ile gerçekleştirilebilir. Anybus Katman 2 ve 3 sviçleri ve kablosuz yönlendiricileri, yüksek kapasiteyi ve iletişimde daha az gecikme sürelerini sunarak bu konuya eğiliyorlar. Ağ bölümlendirmesi, korunması, yedeklemesi ve veri trafiği analizi için gelişmiş özelliklerle sviçler ve kablosuz yönlendiriciler, OT ve BT sistemleri arasında Profinet ve EtherNet/IP gibi Ethernet protokollerini içerecek şekilde yüksek düzeyde entegrasyona imkân tanıyorlar.
Yeni hat, düzenleyici alanlardan bağımsız olarak dünya çapında kullanılabilen LTE ve WLAN kablosuz yönlendiricileri içeriyor. Gelecek eklemeler, 5G´ye hazır hücre yönlendiricilerini de kapsayacak.

Sundh: “Müşterilerimizin stratejik ortağı olmayı hedefliyoruz”
HMS Networks Ürün Müdürü Emma Sundh, konu hakkında yaptığı açıklamada şunları aktardı: “İsteğimiz sadece endüstriyel düzeyde ağ donanımı tedarik etmek değil; aynı zamanda güvenli ve esnek ağ inşa etmek isteyen müşterilerimize bu çabalarında stratejik ortak olmak.”
Anybus kablosuz yönlendiricileri, yüksek hızda WLAN ve LTE bağlantısına sahip endüstriyel uygulamaları hedefliyor. Gelişmiş yönlendirme işlevselliği, ağ bölümlendirmesine ve yaşamsal verilerin korunmasına imkân tanıyor. Geniş aralıktaki yedekleme teknolojisi ise, kesintisiz operasyonu garanti altına alıyor. Sağlam tasarıma ve yüksek endüstriyel sıcaklık aralığına sahip ürünler çok çeşitli endüstriyel uygulamalara elverişli.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ