Makine Haber

Doruk, ProManage Corp. ve ITO Corp. ile Smart Factory Expo’ya katılacak

Akıllı üretim yönetim sistemi alanında önemli başarılara imza atan Doruk, Amerika’da yer alan ProManage Smart Manufacturing Solutions Corp. şirketi ve Japon partneri ITO Corp. ile 20-22 Ocak tarihlerinde Tokyo’da gerçekleştirilecek Smart Factory Expo’ya katılacak.

Doruk, ProManage Corp. ve ITO Corp. ile Smart Factory Expo’ya katılacak

Teknoloji markası Doruk, Amerika merkezli şirketi ProManage Corp. ve Asya Pasifik pazarında birlikte rol aldığı Japon partneri ITO Corp. ile, 20-22 Ocak tarihleri arasında Tokyo Big Sight’ta (Tokyo Uluslararası Gösteri Merkezi) düzenlenecek Smart Factory Expo’ya katılacak. Hibrit olarak hem online, hem de sahada gerçekleştirilecek fuarda; farklı ülkelerden birçok iş dünyası profesyoneliyle bir araya gelmeye hazırlanan ProManage Corp., katılımcılara özel olarak oluşturulan demo alanıyla yeni ürünü ProManage Cloud’u deneyimleme fırsatı sunacak.

“ProManage Cloud birçok avantajı bünyesinde barındırıyor”
ProManage Cloud’un, küresel pazarda rekabette öncü ve dijitalleşen dünyada yeni oyun kuruculardan biri olmak isteyen her işletme için birçok avantajı bünyesinde barındırdığını aktaran yetkililer, “İşletmelerin küçük bütçelerle ihtiyaçları bazında dijital dünyayı keşfetmelerini, darboğaz ve kayıplarını tespit ederek geleceğin akıllı işletmelerinden biri olmalarını sağlayabilmek için tasarlanmış IoT temelli bir MES MOM sistemi olan ProManage Cloud, ekstra makine yatırımına ihtiyaç duymadan, tek tıkla yönetilebilir bir işletmeye sahip olmayı mümkün kılacak. Sunucu ve depolama faaliyetlerinin bulut ortamına taşınması yoluyla sistem bakım maliyetlerinin azaltılmasını, bu alana yapılacak yatırımların üretim proseslerinin geliştirilmesine ayrılmasını ve gerçekleme sürecinin kısaltılmasını sağlayan ProManage Cloud; uygun paket seçenekleriyle her ölçekten işletmenin ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi hedefliyor” dediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ