Makine Haber

Coşkunöz Metal Form’a yeni Genel Müdür

Coşkunöz Holding’in bağlı şirketleri arasında yer alan Coşkunöz Metal Form’da üst düzey bir atama gerçekleştirildi. Otomotiv sektöründe presli sac parça imalatıyla yerli ve uluslararası birçok orijinal ürün üreticisi ile çalışan şirketin yeni Genel Müdürü Barış Murat Karaadak oldu.

  • 04 Eylül 2020
Coşkunöz Metal Form’a yeni Genel Müdür

Türkiye binek ve ticari araç üreticilerinin yanı sıra, 5 kıtadaki otomotiv üreticilerine küresel standartlarda üretim yapan Coşkunöz Metal Form’un yeni Genel Müdürü Barış Murat Karaadak oldu. 20 yıla yakın sektör tecrübesi olan Karaadak, otomotiv sektöründe dış yüzey ve gövde sac parçaları, yakıt depo, torpido traversi ve arka aks, motor beşiği, salıncak kolu gibi şasi grubu komplelerinin üretimi alanında faaliyet gösteren Coşkunöz Metal Form bünyesinde ağustos ayı itibarıyla göreve başladı. Karaadak, aynı zamanda holding şirketlerinden Coşkunöz MA’nın da Genel Müdürlüğü’nü üstlenecek.

Aptullah Saner, Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam edecek
Yaklaşık 30 yıla yakın süredir Coşkunöz Holding bünyesinde önemli pozisyonlarda görev alan, son 6 yıldır Coşkunöz Metal Form ve Coşkunöz MA Genel Müdürü olarak görev yapan Aptullah Saner, Genel Müdürlük koltuğunu Karaadak’a devretmesiyle, Coşkunöz Holding şirketlerinin Yönetim Kurulu Üyesi olarak holdinge katkı sağlamaya devam edecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ