Makine Haber

Çok amaçlı xStorage Compact

Bina sahipleri ve tesis yöneticilerinin küçük ve orta ölçekli ticari ve endüstriyel iş sahalarında karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelmelerini kolaylaştıran xStorage Compact, binalarda kurulumu ve kullanımı kolay tek bir rack kabinine sahip enerji depolama çözümü sunmak için Eaton enerji depolama teknolojisinden yararlanıyor.

  • 27 Temmuz 2020
Çok amaçlı xStorage Compact

Eaton

Güç yönetimi şirketi Eaton, xStorage Compact ile bina sahipleri ve tesis yöneticilerinin küçük ve orta ölçekli ticari ve endüstriyel iş sahalarında karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelmelerini kolaylaştırıyor.
Ticari ve endüstriyel bina sahipleri ve tesis yöneticileri; iş sürekliliğini sağlamak, kendi üretebilecekleri yenilenebilir enerjinin tüketimini en üst seviyeye çıkarmak veya elektrikli araç şarj cihazlarını entegre etmek için ihtiyaç duydukları güç kapasitesini elde etmek istiyorlar. Bunu başarmak için, bina alanda kullanımı en aza indirecek çok amaçlı bir enerji depolama çözümü gerekiyor. xStorage Compact, müşterilerine binalarda kurulumu ve kullanımı kolay tek bir rack kabinine sahip enerji depolama çözümü sunmak için ödüllü Eaton enerji depolama teknolojisinden yararlanıyor.
xStorage Compact, müşterilerin güneş enerjisi tüketimini en üst düzeye çıkarmasına ve elektrikli araç şarj istasyonlarının sahaya entegrasyonuyla ilgili kapasite sorunlarının engellenmesine olanak tanıyan çok kullanımlı bir enerji depolama sistemi.
Müşteriler xStorage Compact’ı ek ihtiyaçları için de kullanabilir ve back-up güç, pik azaltma ve yük değişimi gibi durumlarda bu sistemden yararlanabilirler. Sistem, frekans düzenlemesine katılarak şebeke istikrarına katkı sağlayabilir.

McDonnell: “Modüler enerji depolama sistemleri sunuyoruz”
Güç Kalitesi, Elektronikler ve Gelişmekte Olan Pazarlar Bölümü EMEA Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Craig McDonnell, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Çok çeşitli ölçeklenebilir ve modüler enerji depolama sistemleri sunuyoruz. Piyasaya çıkardığımız xStorage Compact ürünü, bina sahibi veya binaları işleten ve ödüllü enerji depolama teknolojimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamamızı sağlıyor” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ