Makine Haber

Cobotlarla zımpara ve polisaj uygulamaları webinarda masaya yatırılacak

Polisaj uygulamalarında sektörün önde gelen markalarından Mirka ile 18 Şubat 2021 Perşembe günü saat 14.00’da online webinar düzenleyecek olan Universal Robots, cobotlarla performans, kalite ve verimlilik artışı için yapılması gerekenleri katılımcılarla paylaşacak.

Cobotlarla zımpara ve polisaj uygulamaları webinarda masaya yatırılacak

Kolaboratif robot üreticisi Universal Robots, hizmet verdiği sektörlerin gelişimine ve geleceğine ışık tutacak etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor. Şirketin polisaj sektörünün önde gelen markalarından Mirka ile düzenleyeceği ‘Cobot Teknolojisiyle Zımpara ve Polisaj Uygulamaları’ konulu webinarda; Universal Robots Türkiye & MEA Ülke Müdürü Kandan Özgür Gök, Mirka Türkiye Ülke Müdürü Ali Seherler ve Universal Robots Türkiye & ME Teknik Destek Mühendisi Hakan Deniz Erden, cobotların sektöre sağladığı avantajlar, yaşanan sorun ve çözüm yolları hakkında bilgiler verecek.
Webinarda ayrıca; zımpara ve polisaj uygulamalarında cobotlarla nasıl doğru kuvvet uygulanabilir, kavisli yüzeylerde doğru işlem nasıl sağlanabilir ve uç elemanlar nasıl değiştirilir gibi soruların yanıtları da aranacak. Etkinlikte; cobotların sektörde iş verimliliği, kalite artışı, iş güvenliği ve sağlığına olan katkıları da paylaşılacak. Başarı hikâyeleri ve örnek uygulamaların da anlatılacağı online ücretsiz webinarda; cobotun birden fazla görev için farklı alanlara nasıl taşınacağı ve başka bir üretim alanına nasıl konumlandırılacağı, programlama tecrübesi olmayan birisinin cobotu nasıl programlayabileceği de detaylı bir şekilde anlatılacak.

Gök: “Her an kullanıcılarımızın yanında olduğumuzu gösteriyoruz”


Universal Robots Türkiye & MEA Ülke Müdürü Kandan Özgür Gök, “Cobot teknolojisi geliştirmekle kalmıyor; bu teknolojinin kolay ulaşılabilir, kullanılabilir ve yönetilebilir olması için ücretsiz online etkinlikler düzenliyoruz. Düzenlediğimiz webinarlarla, cobotların üretime, işletmeye ve insanlara sağladığı avantajları anlatırken; bir yandan da geleneksel robotlara göre farklarını paylaşarak, otomasyona geçmeyi düşünen veya ‘esnek otomasyon’ konseptiyle işlerinde katma değer yaratmaya çalışan firmalarla destek oluyoruz. Örnek uygulama, başarı hikâyeleri ve farklı bakış açılarıyla standart alışkanları değiştiriyoruz. Webinarla, çevrimiçi eğitim ve toplantılarla; işimizin sadece teknoloji geliştirmek ya da robot satmak olmadığını, her an kullanıcılarımızın yanında olduğumuzu gösteriyoruz. Kullanıcıları sürekli eğitip, geliştirerek cobotlardan en iyi performansı ve kalite artışını almalarını istiyoruz. Böylece, rekabette ve sektör liderliğinde itici güç oluyoruz” dedi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ