Makine Haber

Atlas Copco, en yeni çözümlerini “Otomotiv Yan Sanayide Global Trendler” başlıklı toplantıda paylaştı

Atlas Copco Endüstriyel Teknik, otomotiv yan sanayi için sunduğu en yeni çözümlerini Bursa’da gerçekleştirdiği “Otomotiv Yan Sanayide Global Trendler” konulu toplantıda paylaştı. Etkinlikte; markanın otomotiv sektöründeki yenilikleri, dönüşümleri ve tam otomasyon çözümleri anlatıldı.

  • 02 Kasım 2022
Atlas Copco, en yeni çözümlerini “Otomotiv Yan Sanayide Global Trendler” başlıklı toplantıda paylaştı

Atlas Copco Endüstriyel Teknik, Bursa’da gerçekleştirdiği “Otomotiv Yan Sanayide Global Trendler” konulu toplantıda, endüstriye sunduğu yenilikleri, dönüşümleri ve tam otomasyon çözümlerini anlattı.
Atlas Copco Endüstriyel Teknik Otomotiv Bölümü Bölge Satış Müdürü Arın Yamak’ın açılışını yaptığı toplantıda, ilk olarak Atlas Copco Global Otomotiv Bölümü Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mathieu Legars konuştu.

Legars: “Gerçek anlamda sürdürülebilir bir fark yaratıyoruz”
Endüstriyi güçlendirmenin stratejik partnerleri güçlendirmekten geçtiğini belirten Mathieu Legars, “Daha iyi bir yarın için; inovasyon, etkileşim ve taahhüt odaklı yaklaşımımız ile müşterilerimizi büyümeleri ve toplumu ileriye taşımaları için güçlendiriyoruz. Ar-Ge departmanımızda 600 mühendisimiz, dünya çapında 2 binden fazla servis mühendisimiz, servis ekibi uzmanlarımız ve operasyonel mükemmellik ekiplerimizle stratejik partnerlerimizin sektörde teknolojik dönüşümde çok daha önde olmasını sağlıyoruz. Atlas Copco olarak geliştirdiğimiz çözümlerimiz ve deneyimimizle otomotiv endüstrisinde gerçek anlamda sürdürülebilir bir fark yaratıyoruz. Yenilikçi otomotiv ekipmanları, sistemleri ve hizmetlerinden oluşan kapsamlı portföyümüz ile dijital dönüşümün öncülerinden olan akıllı fabrikaları destekliyoruz” dedi.

Kitzinger: “Müşterilerimizin zorlukların üstesinden gelmelerini sağlıyoruz”
Mathieu Legars’tan sonra söz alan Atlas Copco Endüstriyel Teknik Otomasyon Bölümü Global İş Geliştirme Müdürü Benjamin Kitzinger ise, geliştirdikleri ölçülebilir otomasyon çözümleri ile müşterilerinin zorlukların üstesinden gelmelerini sağladıklarını ifade etti. Kitzinger, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Endüstri her geçen gün daha fazla değişiyor. Bu da otomasyon ve dijitalleşmenin, müşteri taleplerini yanıtlamanın en temel itici güçlerinden biri olmasına yol açıyor. Otomasyon süreçlerindeki makro-mikro trendler, sektördeki zorluk ve fırsatları da açık bir şekilde ortaya koyuyor. Müşterilerimiz ile yakın düzeyde çalışan, onların gerçek ihtiyaçlarını anlamaya odaklanmış bir marka olarak bu bilgiyi teknolojideki temel yetkinliğimiz ile birleştiriyor, kanıtlanmış ve entegrasyonu kolay çözümlerimizle stratejik partnerlerimizi desteklemeyi sürdürüyoruz.”

Acarkan: “Lokomotif sektörlerden biri”
Atlas Copco Endüstriyel Teknik Türkiye Genel Müdürü Bilge Acarkan da, “Otomotiv sektörü, ülkemizde hızlı pazar büyümesine sahip, ekonomiye yüksek katma değer sağlayan, teknolojik gelişmeleri hızlandıran, ihracat gelirini artıran lokomotif sektörlerden biridir. Atlas Copco Endüstriyel Teknik olarak geliştirdiğimiz inovatif otomasyon çözümlerimizle bu sektörde son derece güçlü bir konumda yer alıyor, stratejik partnerlerimizi Endüstri 4.0’ın ötesine taşıyoruz. Hiç kuşkusuz otomotiv sektörü için Bursa ayrı bir öneme sahip. Alanında uzman global ekibimiz ile stratejik partnerlerimizin karşılıklı görüş alışverişinde bulunduğu, hem sektör hem de markamız adına gelecek öngörülerimizi ve yenilikçi ürünlerimizi paylaştığımız bu buluşmayı gerçekleştirmiş olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ