Makine Haber

Zengin: “Satış sonrası hizmetlerimizle de sektöre öncülük ediyoruz”

Türkiye geneline yayılmış 25 servis noktaları ile satış sonrası hizmetlerini en hızlı şekilde sunduklarını ifade eden Vega Makina Genel Müdürü Serdar Selim Zengin, olası bir arıza durumunda 24 saat içinde müdahale eden ekiplerin sorunu en geç 10 gün içinde çözüme kavuşturduklarını söyledi.

  • 25 Aralık 2023
Zengin: “Satış sonrası hizmetlerimizle de sektöre öncülük ediyoruz”

Ürün gamında yer alan kaynak ve kesme makineleri, lazer kaynak makineleri, kaynak jeneratörleri, kaynak telleri, sert lehim telleri ve kaynak sarf malzemelerine yönelik satış, servis ve eğitimleri konularında hizmet sunan Vega Makina, satış sonrası hizmetler konusunda da öne çıkıyor.

Zengin: “Çözüm odaklı hizmet veriyoruz”
En çok tercih edilen markaların Türkiye distribütörlüğünü yapmanın yanı sıra satış sonrasındaki müşteri memnuniyetini sağlama konusunda da bir sorumluluğa sahip olduklarını söyleyen Vega Makina Genel Müdürü Serdar Selim Zengin, “Türkiye’nin tüm bölgelerinde ve bu bölgelerdeki tüm büyük şehirlerde yaygın servis ağına sahibiz. Makine satışını şirket kültürü olarak içselleştiren bir marka olarak satış sonrası servis, kurulum ve eğitimler konusunda koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan güçlü bir yapıya sahibiz. İstanbul merkezli teknik servisimiz başta olmak üzere Türkiye genelinde 25 servis noktamız yer alırken paydaşlarımız ile sürekli iletişime açık, kolay ulaşılabilir ve hızlı aksiyon alarak çözüm odaklı hizmet veriyoruz” diye konuştu.

“10 yıl boyunca yedek parça tedariki konusunda garantimiz bulunuyor”
Vega Makina’nın satışını yaptığı tüm markalar için 2 ilâ 3 yıl olmak üzere garanti sürelerinin mevcut olduğunu ifade eden Zengin, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Tüm markalarımıza ait makineler için 10 yıl boyunca yedek parça tedariki konusunda garantimiz bulunuyor. Gerek garanti süreci boyunca gerekse sonrasında, teknik servis ve bakım ihtiyacı gereken ürünlerimize en çok 24 saat içerisinde müdahale edebilecek bir yapılanmaya sahibiz. Çözümü uzun sürecek arıza durumlarında ise müşterilerimizin işlerinin aksamaması adına ikame ürün hizmeti sunuyoruz. Paydaşlarımıza daha hızlı servis hizmeti sunabilmek ve çözüm üretebilmek adına da ülke geneline yayılmış servis ağımızı ‘Her İlde 1 Servis’ sloganı ile daha da genişletip bu yapılanmayı 2025 yılına kadar tamamlamayı hedefliyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ