Makine Haber

Yeni nesil Viking 3 klemensler

Birbirinden bağımsız iki ya da daha fazla parçalı elektrik kablo sistemlerinin doğru bir çalışma prensibiyle birbirlerine bağlanmasını sağlayan Viking 3 vidalı klemensler, kalaylı pirinç çubuğu sayesinde mükemmel elektriksel iletkenliği sunuyor.

  • 12 Aralık 2019
Yeni nesil Viking 3 klemensler

Legrand

Legrand, 30 yıldan daha uzun bir süredir tüm dünya için ürettiği Viking 3 vidalı klemensleriyle kullanıcısını geniş çözüm seçeneğiyle buluşturmaya devam ediyor. Söz konusu klemensler, sağlamlığı ve güvenliği bir arada sunuyor. Yüzey işlemi tamamlanmış çelikten yapılmış özel olarak seçilmiş klipsi ile Viking 3, kullanıcısını mükemmel mekanik dayanıklılıkla buluşturuyor. Yüksek kontak basıncı klips/çubuk sistemiyle tasarlanan klemensler, kalaylı pirinç çubuğu sayesinde mükemmel elektriksel iletkenlik sağlıyor. Mukavemet, çıkartılma, zorlayıcı tork direnci ve yaşlanmaya karşı denenmiş ve test edilmiş klips ile Viking 3, kullanıcısına uzun ömür vaat ediyor.
Vidalı bağlantı ile geliştiren ürün; en uygun ölçüye getirilmiş boyut, basitleştirilmiş sabitlemesi ve standart hale getirilmiş nihai plaka sistemiyle tasarımı güçlendiriyor. Legrand’ın Ar-Ge departmanı tarafından geliştirilen yenilikçi Viking 3 yaylı klemensleri, ürün çeşitliliği açısından kullanımda konfor sağlamanın ötesinde; kullanıcısına montaj, bağlantı ve işaretlemede her zamankinden daha fazla kolaylık sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ