Makine Haber

Yeni nesil Keor HPE serisi

Yeni nesil teknoloji ürünü Keor HPE, 3-Level IGBT doğrultucu & inverter, yüzde 96’ya varan verimliliği ve yüksek çıkış güç faktörü ile daha fazla aktif güç sağlıyor. Kusursuz ve estetik bir tasarıma sahip olan ürün, kritik yükler için güvenilir, temiz ve kesintisiz enerji sağlıyor.

  • 11 Mart 2020
Yeni nesil Keor HPE serisi

İnform

İnform, yeni nesil teknoloji ürünü Keor HPE ile; endüstri, hastane, orta ve büyük ölçekli işletmeler için maksimum güç ve güvenlik sağlıyor. Yeni nesil 3-Level topolojisi, estetik ve kompakt tasarımının yanı sıra yüksek verim sunan Keor HPE, güç elektroniği alanına öncülük ediyor.
3-Level IGBT doğrultucu & inverter, yüzde 96’ya varan verimliliği ve yüksek çıkış güç faktörü ile daha fazla aktif güç sağlayan, kusursuz ve estetik tasarıma sahip olan ürün, kritik yükler için güvenilir, temiz ve kesintisiz enerji sağlıyor.
Minumum yüzeydeki maksimum güç yoğunluğu ve dâhili akü seçeneği ile yer ve maliyet tasarrufu sağlayan Keor HPE, performans ve güvenliği artırırken, enerji kalitesi sorunlarına karşı mükemmel bir koruma sunuyor. Kullanıcı dostu arayüzü ve dokunmatik ekranı sayesinde, kullanımı ve kontrolü çok kolaylaştırıyor. Yüksek performansı estetik tasarım ile taçlandıran Keor HPE, Legrand’ın üretim bandında en son teknoloji ile üretiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ