Makine Haber

Yeni gigabit ethernet switchleri, sağlam performans ve güvenlik özellikleri ile yapılandırmayı basitleştiriyor

N-Tron serisi NT5000 gigabit endüstriyel switchler, performans, güvenilirlik ve kullanım kolaylığı için yeni bir standart belirliyor. NT5000 switchleri ve bunların gigabit hızları, her boyuttan ve ortamdan endüstriyel organizasyon için ağ güvenliğini ve güvenilirliğini artırmak üzere tasarlandı.

  • 07 Şubat 2023
Yeni gigabit ethernet switchleri, sağlam performans ve güvenlik özellikleri ile yapılandırmayı basitleştiriyor

Red Lion

Endüstriyel organizasyonların verilerine erişmesine, bağlantı kurmasına ve verilerini görselleştirmesine olanak tanıyan yenilikçi teknolojilerin üreticisi Red Lion, N-Tron serisi NT5000 gigabit yönetimli Layer 2 ethernet anahtarlarını piyasaya sunuyor. Dünyanın dört bir yanındaki endüstriler operasyonlarını dijital olarak dönüştürüp optimize ederken, güvenilir ve güvenli ağ erişimi kritik öneme sahip. NT5000 switchleri ve bunların gigabit hızları, her boyuttan ve ortamdan endüstriyel organizasyon için ağ güvenliğini ve güvenilirliğini artırmak üzere tasarlandı.
NT5000, sorunsuz entegrasyon, gelişmiş yönetim ve tanılama yetenekleri, şebeke yedekliliği ve katmanlı güvenlik yoluyla işletim performansını ve sistem çalışma süresini en üst düzeye çıkararak organizasyonların güvenilir iletişim için bilgi teknolojisi ve operasyonel teknoloji ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı oluyor.

Davis: “Toplam sahip olma maliyetini azaltıyor”
Red Lion Networking Sorumlusu Ürün Yönetimi Direktörü Diane Davis, konu hakkında şunları söyledi: “Organizasyonların maksimum çalışma süresi elde etmesi için net, kapsamlı ve hızlı ağ yönetimi çok önemli. NT5000’in basit grafik kullanıcı arabirimi, içerisinde yöneticilerin olası ağ kesintilerini gerçek zamanlı olarak hızlı bir şekilde belirlemesi ve müdahale etmesi için aktif bağlantı noktalarını gösteren mantıksal görünümü, güç kaynağını, switchin sıcaklık ve röle kontağı durumu ile bağlantı noktası trafiği ve olayları için renk kodlu göstergeleri barındırıyor. Böylelikle toplam sahip olma maliyeti azaltılmış oluyor.”

6, 8, 10, 16 ve 18 port konfigürasyonlarıyla sunuluyor
NT5000 anahtarları, özel kurulum gereksinimlerini karşılayabilmek adına tamamen bakır veya bakır ve fiber karışımı seçeneklerinde ve 6, 8, 10, 16 ve 18 port konfigürasyonlarıyla sunuluyor. Dayanıklı metal kasası ve geniş sıcaklık aralığı ile NT5000; fabrika otomasyonu, robotik, yiyecek ve içecek, petrol ve gaz, denizcilik ve demiryolu dahil olmak üzere zorlu endüstriyel ortamlarda güvenilir çalışma için kompakt bir çözüm.
Switch yapılandırması kafa karıştırıcı ve zaman alan bir süreç olabilir. NT5000, kutudan çıkar çıkmaz hızlı ve kolay kurulum için tasarlandı. Modern grafiksel kullanıcı arabirimi, kullanıcılara ilk kurulum boyunca yol gösteren bir yapılandırma sihirbazıyla geliyor.
Günümüzün siber güvenlik tehditleri ciddi sonuçlara yol açabilmekte. Piyasadaki switchlerin hepsi yetkisiz erişimi önlemeye yardımcı olacak katmanlı ağ güvenliğine sahip değil. NT5000, parola şifreleme, çok düzeyli kullanıcı erişimi ve MAC güvenliği, Radius uzaktan kimlik doğrulamalı IEEE 802.1X ve daha fazlasını bünyesinde barındırıyor. Yöneticiler, ağın durumunu gerçek zamanlı olarak net bir şekilde görmek ve erişim girişimleri veya yapılandırma değişiklikleri hakkında bildirimler almak için olay ve sistem günlüğünü görüntüleyebilir. Switch, başarısız erişim denemelerinden sonra kullanıcı veya bağlantı noktası kimlik bilgilerini otomatik olarak devre dışı bırakacak şekilde ayarlanabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ