Makine Haber

Hurdaya çıkan parçaları ortadan kaldırmak için talaş kontrolünü optimize eden nanojet solid karbür raybalar

Seco nanojet solid karbür raybalar, talaş sıkışmasını önleyen ve uygulama tutarlılığını artıran yenilikçi içten soğutma sıvısı çıkışı ile Seco Nanofix ürünlerinin kendini kanıtlamış performansını artırıyor. Atölyeler, üretim tutarlılığının yanı sıra kesme hızlarını ve parça kalitesini korumak için bu ürüne güvenebilir.

  • 20 Mart 2024
Hurdaya çıkan parçaları ortadan kaldırmak için talaş kontrolünü optimize eden nanojet solid karbür raybalar

Seco Tools

Seco nanojet solid karbür raybalar, optimum talaş kaldırma için yenilikçi içten soğutma sıvısı çıkışı ile talaş kontrolünü geliştiriyor. Bu tasarım, yüksek maliyetli ıskartaya çıkan parçaları, sıkışmayı ve kenar hasarını ortadan kaldırarak emniyeti, parça kalitesini ve takım ömrünü artırıyor.
Kritik raybalama operasyonları için dengeli, güvenli ve öngörülebilir araçlar gerekir. Kapalı ve açık deliklerde Seco nanojet solid karbür raybalar, talaş sıkışmasını önleyen ve uygulama tutarlılığını artıran yenilikçi içten soğutma sıvısı çıkışı ile Seco Nanofix ürünlerinin kendini kanıtlamış performansını artırıyor. Bu yeni takımların benzersiz tasarımı, optimum talaş kaldırma ve takım ömrü için kesim bölgesine doğrudan güçlü ve hassas bir yağlama akışı sağlıyor. Atölyeler, üretim tutarlılığının yanı sıra kesme hızlarını ve parça kalitesini korumak için Seco nanojet solid karbür raybalara güvenebilir.
Bu çeşitli amaçlara yönelik çok kanallı rayba ürün çeşitleri, özel boyut ve toleransların yanı sıra sekiz kalite ve 10’dan fazla geometriyle sunulmaktadır. Takımlar her türlü hassas takım tutucuyla çalışır. 10 µm-15 µm (0,0004 inç-0,0006 inç) arası toleransları tutar ve Ra 0,2 µm-Ra 1,2 µm (Ra 8 µ inç – Ra 50 µ inç) yüzey kaliteleri oluştururlar. Seco, her nanojet solid karbür raybayı inceler ve tutarlı performans için ölçülen çapını belgeler.

Hantin: “Kalite ve tutarlılık ile uygun maliyetli performans sağlıyor”
Seco Ürün Müdürü Jean-Bernard Hantin, konu hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Genel mühendislik, otomotiv ve havacılık gibi birçok sektör, maliyetli ıskartaları önlemek için güvenli ve güvenilir raybalamadan yararlanır. Üreticiler, kötü şekilde üretilen veya yanlış belirtilen raybaların değerli parçalar için risk oluşturabileceğinin farkındalar. Nanojet solid karbür raybalar, çok ihtiyaç duyulan kalite ve tutarlılık ile uygun maliyetli performans sağlıyor.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ