Makine Haber

WIN Eurasia 2021 Fuarı’nın yeni tarihleri belli oldu

WIN Eurasia 2021 Fuarı’nın 10-13 Kasım tarihlerine ertelendiğini açıklayan Hannover Fairs Turkey, aldığı yeni kararla birlikte; müşterileri ve destekçilerinin 2021 yılı için güvenilir bir şekilde planlama yapmasına da olanak sağlamayı hedefliyor.

WIN Eurasia 2021 Fuarı’nın yeni tarihleri belli oldu

Hannover Fairs Turkey, pandeminin küresel ölçekteki mevcut durumunu da göz önünde bulundurarak, Mart ayında yapılması planlanan WIN Eurasia 2021 Fuarı’nı 10-13 Kasım 2021 tarihlerine erteledi.
Fuarı yaklaşık dokuz ay erteleme kararı aldıklarını ifade eden şirket yetkilileri, “Devam eden pandemi, artan kısıtlamalar ve yeniden başlayan sokağa çıkma yasakları nedeniyle piyasalarda belirsizlikler bulunuyor Mevcut duruma göre yıl ortasına kadar aşıların insanlar için önemli koruma sağlayacak düzeye ulaşacağını umuyoruz. Bu nedenle, yılın son çeyreğinin WIN Eurasia için daha uygun olacağını düşünüyoruz. Hannover Fairs Turkey, almış olduğu bu kararla, müşterileri ve destekçilerinin 2021 yılı için güvenilir bir şekilde planlama yapmasına da olanak sağlamayı amaçlıyor” dediler.
Şu anda ilgili sektörlerle görüşmeler yaparak, fuarın konsepti ile ilgili son detaylar üzerinde çalıştıklarını aktaran yetkililer, Şubat ayı sonunda konu hakkında açıklama yapacaklarını dile getirdiler. Yetkililer, “Bu bilinçten yola çıkarak; şu an Hannover Fairs Turkey bünyesindeki tüm fuarlarımız için, ConnectionDays dijital platformu üzerinden global iş birliği oluşturma ve yeni iş birliklerinin yaratılması noktasında fayda oluşturabilecek çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Yeni yılın, 2020’ye göre hepimiz için daha iyi geçeceğinden eminiz” diyerek sözlerini noktaladılar.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ