Makine Haber

Holger von Hebel, Bosch Rexroth’un CFO’su ve Endüstri İlişkileri Direktörü oluyor

Holger von Hebel, 1 Ekim 2021 tarihinden geçerli olmak üzere; ticari faaliyetler, satın alma, lojistik ve insan kaynaklarından sorumlu olacak. Selefi Dr. Markus Forschner ise, 1 Ocak 2022’de Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür ve Performanstan Sorumlu Genel Müdür olarak Robert Bosch GmbH Yönetim Kurulu’na katılacak.

  • 04 Ağustos 2021
Holger von Hebel, Bosch Rexroth’un CFO’su ve Endüstri İlişkileri Direktörü oluyor

Bosch Rexroth bünyesinde 2013 yılından bu yana çeşitli üst düzey görevlerde bulunan Holger von Hebel (55), 1 Ekim 2021 tarihinden geçerli olmak üzere Bosch Rexroth AG’nin İcra Kurulu’na katılarak; ticari faaliyetler, satın alma, lojistik ve insan kaynaklarını yönetecek. Von Hebel ayrıca, Mobil Hidrolik İş Birimi’nin Başkanlığı’nı da sürdürecek. Von Hebel, 1 Ocak 2022’de Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür ve Performanstan Sorumlu Genel Müdür olarak Robert Bosch GmbH Yönetim Kurulu’na katılacak olan Dr. Markus Forschner’in yerine geçecek ve 1 Ekim’de Stuttgart’ta yeni sorumlulukları için hazırlıklara başlayacak.

Najork: “Yönetim kurulu ekibimizin bilgi dağarcığını genişletecek”
Robert Bosch GmbH Yönetim Kurulu Üyesi ve Bosch Rexroth AG İcra Kurulu Başkanı Rolf Najork, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Holger von Hebel, güçlü ticari uzmanlığı ile yönetim kurulu ekibimizin bilgi dağarcığını genişletecek ve birçok kilit sektör ve teknolojiden gelen geniş yelpazedeki deneyimleriyle katkıda bulunacak” dedi.

Mobil Hidrolik yönetim ekibinde değişiklikler
Bosch Rexroth AG’nin Yönetim Kurulu’na katılmasının ardından von Hebel’in Mobil Hidrolikle ilgili genel sorumluluğu devam edecek. 1 Ekim 2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Dr. Alexander Jabs, Mobil Hidrolik İş Birimi’nin Ticari Direktörü olacak. Mobil Hidrolik yönetim ekibinde de ek bir değişiklik yapılacak. Mobil Hidrolik İş Birimi’nde üretim ve kaliteden sorumlu Wolfgang Totsche, yıl sonunda emekli olacak. Totsche’nin yerine, şu anda Kuzey ve Orta Amerika bölgesinde üretim ve geliştirme çalışmalarını yöneten Matthias Aberle gelecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ