Makine Haber

‘Tosçelik Ustaları Buluşuyor’ programının yeni durakları Samsun, Trabzon ve Bursa oldu

Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Tosyalı’nın katılımıyla düzenlenen ‘Tosçelik Ustaları Buluşuyor’ programının ilki 6 Eylül tarihinde Samsun’da, ikincisi 7 Eylül’de Trabzon’da ve üçüncüsü de 20 Eylül tarihinde Bursa’da gerçekleştirildi.

  • 28 Eylül 2021
‘Tosçelik Ustaları Buluşuyor’ programının yeni durakları Samsun, Trabzon ve Bursa oldu

Türkiye’nin global demir-çelik üreticisi Tosyalı Holding şirketlerinden Tosçelik tarafından düzenlenen ‘Tosçelik Ustaları Buluşuyor’ programının yeni durakları Samsun, Trabzon ve Bursa oldu. Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Tosyalı’nın katılımıyla düzenlenen programların ilki 6 Eylül tarihinde Samsun’da, ikincisi 7 Eylül’de Trabzon’da ve üçüncüsü de 20 Eylül tarihinde Bursa’da gerçekleştirildi.
Etkinlikte, Tosçelik Profil ve Saç Endüstrisi A.Ş.’nin tesisat grubu ürünleri ve kullanım alanları hakkında bilgiler verildiğini aktaran yetkililer, “Organizasyonda, demir-çelik sektörü ve bağlantılı sektörlerden yüzlerce sektör paydaşı bir araya gelerek deneyim paylaşımı yapma fırsatı yakaladı. Tosçelik marka bilinirliğini ve müşteri deneyimini güçlendirmek için hayata geçirilen ‘Tosçelik Ustaları Buluşuyor’ programı; Tosçelik ürünlerinin müteahhit, büyük projeli işlerle ilgilenen mühendislik firmaları ve ustalar tarafından tercih edilmesi ve farklı müşteri gruplarına önerilmesinde, sektörde etkili ve başarılı marka bilinirliği programlarından biri olarak dikkat çekmeyi sürdürüyor. Pandemi öncesinde Adana ve Ankara’da gerçekleştirilen programın, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere farklı şehirlerde de gerçekleştirilmesi hedefleniyor” dediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ