Makine Haber

Vahle, Türkiye’de BM Makina Grup güvencesi ile hizmet veriyor

Paul Vahle tarafından 108 yıl önce 1912’de kurulan Vahle, Türkiye’de BM Makina Grup güvencesinde hizmet veriyor. Vahle; vinç, intralojistik, otomotiv ve liman başta olmak üzere farklı sektörlere enerji, veri iletimi ve konumlandırma için özel çözümler sunuyor.

  • 26 Haziran 2020
Vahle, Türkiye’de BM Makina Grup güvencesi ile hizmet veriyor

Vinç, intralojistik, otomotiv ve liman başta olmak üzere farklı sektörlere enerji, veri iletimi ve konumlandırma için özel çözümler sunan Vahle, Türkiye’de BM Makina Grup güvencesi ile müşterilerine hizmet veriyor.
BM Makina Grup’un Vahle ile enerji ve data iletim sistemleri konusunda özel hizmetleri ile her sektöre farklı avantajlar sunduğunu aktaran yetkililer, “Farklı sektörlere enerji, veri iletimi ve konumlandırma için özel çözümler sunan Vahle ile, standart veya otomatik proses vinç uygulamaları için hem güvenilir, hem de ihtiyaca uygun uygulamalar sağlanabiliyor. ERT-G çözümleri ile büyük limanların tercihi Vahle, sadece iki yıl kullanımla kendini amorti ediyor. Vahle’nin temassız güç aktarımı (vPower ) içeren yenilikçi sistem çözümleri de bulunuyor. Güçlü referansları ile çok çeşitli sektörlerde uygulamaları bulunan Vahle’nin ürünleri, BM Makina Grup güvencesi ve tecrübesi ile uygulanıyor” dediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ