Makine Haber

Uzaktan verimli toplantılar için Cisco ve Samsung güçlerini birleştirdi

Endüstrinin önde gelen şirketleri Samsung ve Cisco, mükemmel toplantı deneyimi için güçlerini birleştirdi. Cisco Webex ve Samsung Flip 2’nin entegre bir şekilde oluşturduğu video konferans sistemi, şirketlere interaktif ve verimli çalışma ortamları sunuyor. Böylece, ofis ile ofis dışında çalışanlar arasındaki sınırlar da kalkıyor.

  • 27 Nisan 2020
Uzaktan verimli toplantılar için Cisco ve Samsung güçlerini birleştirdi

Koronavirüs salgını ile birlikte uzaktan çalışma çözümlerinin önemi bir kez daha ortaya çıkarken; iş dünyası da şimdiden gelecekteki yeni döneme kendisini hazırlamaya başladı. Samsung ve Cisco, gelecekte video konferansların öneminin daha da artacağından yola çıkarak önemli bir iş birliğine imza attı. Yapılan iş birliği ile, uzaktan verimli toplantılar yapılabilmesi için Cisco Webex ve Samsung Flip 2 artık entegre bir şekilde çalışıyor.
Cisco Webex Room Kit Mini ile Samsung Flip 2 birleşiminden doğan söz konusu güç birliği sayesinde, şirketlerin küçük bir alanı mekandan bağımsız bir toplantı odasına dönüştürebildiğini aktaran yetkililer, “Tak-çalıştır ve kendin-yapılandır kolaylığındaki kurulumu, yüksek kalitede video konferans toplantılarına imkân tanıyor. Bu entegrasyon sayesinde ofisteki ekip üyeleri toplantı odasından katılım gerçekleştirirken; ofis dışındaki çalışanlar da ofisteki toplantıya katılabiliyorlar” dediler.

“Ses ve görüntü arasındaki gecikme süresi sorunu sona eriyor”
Video konferanslarda yaygın bir sorun olan ses ve görüntü arasındaki gecikme süresinin de, söz konusu iş birliği ile sona erdiğini aktaran yetkililer, şunları aktardılar: “Bütünleşik Cisco ve Samsung çözümü, video gecikmesini optimize ederken dudak senkronizasyonu sağlıyor. Cisco Webex Room Kit Mini ve Samsung Flip 2 ile ortaya çıkan birleşim, iş dünyasında toplantıların verimliliğini de artırıyor. Webex Roomkit Mini, yapay zeka ile güçlendirilmiş akıllı video ve sesli konferans çözümleri sunarken; Samsung Flip 2 pasif kalemiyle kâğıt üzerine yazma deneyimini dijitale taşıyarak, kablosuz içeriğinizi düzenleme ve paylaşma imkânı sunuyor. Üstelik; dâhili doküman görüntüleyicisi, web tarayıcısı ve düzenleme fonksiyonlarıyla hızlı ve verimli bir çalışma ortamı oluşturuyor. Ayrıca Cisco Webex ve Samsung Flip 2, bilgisayar veya mobil içeriğinizi kablosuz olarak da paylaşabiliyor. Webex Teams desteği ile paylaşılan içerikler üzerinde ortak çalışma ortamı oluşturulabiliyor.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ