Makine Haber

Ulusal Kalıpçılık Zirvesi bu yıl 10. kez düzenlendi

Kalıpçılık sektöründeki gelişmelerin, sorunların ve çözüm önerilerinin tartışıldığı Ulusal Kalıpçılık Zirvesi’nin ana teması ‘Yeni normal, Yeni İş Modelleri’ oldu. UKUB tarafından 10. kez düzenlenen etkinlik, Workinn Otel’de gerçekleştirildi.

  • 26 Ekim 2021
Ulusal Kalıpçılık Zirvesi bu yıl 10. kez düzenlendi

Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği’nin (UKUB) 10. kez düzenlediği Ulusal Kalıpçılık Zirvesi, voestalpine eifeler markasının da sponsorluğunda, Otomotiv Tedarik Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde (TOSB) bulunan Workinn Otel’de gerçekleştirildi. Kalıpçılık sektöründeki gelişmelerin, sorunların ve çözüm önerilerinin tartışıldığı etkinliğin ana teması ‘Yeni normal, Yeni İş Modelleri’ oldu.

Alkış: “UKUB bizim için çok önemli bir platform”
10. Ulusal Kalıpçılık Zirvesi’nin sponsorlarından eifeler markasının da içinde bulunduğu voestalpine Grubu’nun Genel Müdürü Ozan Alkış, “UKUB, yaklaşık 19 yıldır Türkiye kalıpçılık endüstrisine hizmet veren tüm kurumları, yurt içi ve yurt dışında temsil eden ilk ve tek kuruluş. Bu platform grubumuz için son derece önemli. Bu nedenle, eifeler markamızı ilk kez bu platformda tanıtmamız UKUB’a vermiş olduğumuz değerin bir göstergesi” dedi.
voestalpine Grubu’nun markaları Uddeholm, Böhler ve Buderus, Eschmann olarak Türkiye’de yıllardır kalıpçılık endüstrisine hizmet verdiklerini belirten Alkış, şunları söyledi: “Dünyada yüzyıllardır hizmet verdiğimiz sanayiye ülkemizde de son 24 yıldır çelik tedariki, 19 yıldır ısıl işlem hizmetimizle değer katıyoruz. Ayrıca, global markalarımızdan olan eifeler markamız ile birlikte kalıpçılık sektörüne çelik, ısıl işlem, desen ve PVD kaplama hizmeti veren Türkiye’deki ilk ve tek firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ