Makine Haber

Türkiye Yapay Zeka Zirvesi, UNIQ İstanbul’da düzenlenecek

Türkiye Yapay Zeka Zirvesi, bu yıl ‘Yapay Zeka İşinize Değer Katar’ ana teması ile 12 Mart’ta UNIQ İstanbul’da kapılarını açacak. Etkinlikte; Türkiye’nin önde gelen şirketleri, teknoloji devleri, yerli ve yabancı uzmanlar, akademisyenler ve girişimciler yer alacak.

  • 03 Mart 2020
Türkiye Yapay Zeka Zirvesi, UNIQ İstanbul’da düzenlenecek

12 Mart’ta UNIQ İstanbul’da gerçekleştirilecek üçüncü Türkiye Yapay Zeka Zirvesi’nde, yapay zekanın etkili olduğu tüm alanlarda sağlayacağı katma değer her yönüyle ele alınacak. Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi’nin (TRAI) düzenlediği etkinliğe, dünyanın farklı noktalarından alanında uzman birçok isim konuşmacı olarak katılacak.
Türkiye Yapay Zeka Zirvesi’nin bu yılki sponsorları arasında Vodafone, SabancıDx, SAS, Etiya, HPE ve Digitopia yer alırken; Bahçeşehir Koleji ise Ana Sponsor olarak zirveye destek olacak. Biletlerin tükenmek üzere olduğunu belirten Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi yetkilileri, konuyu yakından takip eden bin 500’ün üzerinde katılımcıyı etkinlikte ağırlayacaklarını ifade ettiler.
Zirvede, üç salonda eş zamanlı olarak düzenlenecek sunum ve panellerde, yapay zeka hakkındaki son gelişmeler paylaşılacak. Konunun uzmanları, kurumların temsilcileri ve Startuplar’la tanışma şansını yakalayacak olan katılımcılar, aralarında Türkiye’nin önemli firmalarının üst düzey yöneticilerinin de yer aldığı 100’e yakın konuşmacının sunumunu dinleme fırsatı bulacaklar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ