Makine Haber

Industrial Digitalization Conference için geri sayım başladı

Deutsche Messe A.G’nin Türkiye ofisi Hannover Fairs Turkey’in yeni hizmeti dijital etkinlik platformu Connectiondays.com, etkinlik ve online konferanslarına başlıyor. Etkinlik kapsamında, 25 Haziran’da tüm gün boyunca sektör profesyonelleri connectiondays.com üzerinden bir araya gelecekler.

  • 22 Haziran 2020
Industrial Digitalization Conference için geri sayım başladı

Hannover Fairs Turkey, haziran ayı itibariyle fiziki fuarlarının yanı sıra; yeni markası Connectiondays.com ile dijital etkinlikler serisinin organizatörü olarak da sektör profesyonellerinin hizmetinde olacak. Online konferans ve dijital etkinlikler serisinin ilki Industrial Digitalization Conference, 25 Haziran 2020 Perşembe günü tüm gün boyunca sektör profesyonellerini connectiondays.com üzerinden bir araya getirecek.

“Tüm gün boyunca sürecek”
Etkinlik hakkında bilgi veren şirket yetkilileri, “İşletmeler; yeni nesil teknolojilerle nasıl daha rekabetçi hale dönüşebileceklerini, yeni dünya düzenindeki yeni dönemin nasıl olacağını, Hannover Fairs Turkey’in gerçekleştireceği yeni dijital konferansı Industrial Digitalization Conference’ta deneyimleme fırsatı bulacaklar. 25 Haziran’da tüm gün boyunca; karanlık fabrikalardan yapay zekaya, artırılmış gerçeklikten sanal gerçekliğe, bulut ve büyük veri yönetiminden katmanlı üretime, dijital ikizden Lojistik 4.0’a, endüstriyel güvenlikten tedarik zinciri yönetimine, 5G teknolojilerinden akıllı üretim çözümleri ve endüstriyel-robotik otomasyonuna kadar birçok konu sektör profesyonelleri tarafından masaya yatırılacak. Organizasyon kapsamında, dijital etkinlik ve konferansların yanı sıra; Advantech, Entek, Festo, Mettler Toledo, Omron, SMC, Thread In Motion, Universal Robots, Wipelot, CPV, Rockwell Automation ve SAN-AI gibi firmaların stantları ziyaret edilerek, interaktif görüşmeler de yapılabilecek” dediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ