Makine Haber

Tezmaksan, sadece beş ülkede üretilen robot palet sistemini Almanya’da tanıttı

EMO Hannover 2023 Fuarı’nda 36 ülkeye ihracatını gerçekleştirdiği robotlu otomasyon sistemi CubeBOX’ın en güncel versiyonlarını sergileyen Tezmaksan, dünyada sadece beş ülkede üretilebilen beş eksenli makineler için palet sistemini de ilk kez sektör profesyonelleri ile buluşturdu.

  • 12 Ekim 2023
Tezmaksan, sadece beş ülkede üretilen robot palet sistemini Almanya’da tanıttı

18-23 Eylül 2023 tarihleri arasında düzenlenen EMO Hannover 2023 Fuarı’na katılan Tezmaksan, robotlu otomasyon sistemi CubeBOX’ın yeni versiyonlarını tanıttı. Şirketin standında sergilediği ürünlerden biri de yalnızca beş ülkede üretilebilen beş eksenli makineler için palet sistemi oldu.

Aydoğdu: “Artık herkes mükemmeli üretmek zorunda”
Günümüzün rekabetçi ortamında artık herkesin mükemmeli üretmek zorunda olduğunu ifade eden Tezmaksan Genel Müdürü Hakan Aydoğdu, “Biz de üretimde mükemmeliyetçiliğin bir parçası olmak ve çözüm ortaklarımızı rekabette güçlü kılmak için Ar-Ge’ye önem veriyoruz. Böylelikle ileri teknolojili takım tezgahlarının haricinde geliştirdiğimiz robotik sistemler, yazılımlar ve uygulamalar sayesinde sanayicinin çözüm ortağı oluyoruz. Bu noktada 40 yılı aşkın süredir gerçekleştirdiğimiz hiçbir yeniliğin ardında tesadüf bulunmuyor. Tam aksine projelerimizde her daim bir arayış mevcut. Bunu da talaşlı imalat için en mükemmel sistemi kurgulama ve yaratma arayışıyla başarıyoruz. Teknolojik gelişime, dijitalleşmeye ve üretime olan arzumuz tek bir coğrafyaya sıkışıp kalamayacak kadar fazla. Tüm bunları konuşmak ve yaptıklarımızı göstermek için kendi alanının en nitelikli fuarlarından biri olan EMO Hannover’de yenilikçi sistemlerimizle yer alıp yerli imalatın neler başarabileceğini kanıtladık. Fuar süresince, firma standını 500’den fazla ziyaretçimiz ziyaret etti ve bu ziyaretçilerin yaklaşık 250 üzeri yeni ve potansiyel müşteri adayı olarak bize dönüş yaptı” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ