Makine Haber

Teksan, en son teknoloji ürünlerini ABD’de sergileyecek

Teksan Jeneratör, 19-21 Kasım tarihleri arasında New Orleans’ta gerçekleştirilecek Power-Gen Fuarı’nda ürünlerini sergileyecek. Amerika kıtası pazarına açılan kapı olarak nitelendirilen etkinlikte, sektördeki en yeni teknolojiler görücüye çıkıyor.

  • 11 Kasım 2019
Teksan, en son teknoloji ürünlerini ABD’de sergileyecek

Enerji sektörünün en büyük oyuncularını ABD’de buluşturan Power-Gen Fuarı, 19-21 Kasım 2019 tarihleri arasında New Orleans’ta gerçekleştirilecek. Teksan Jeneratör, bu yıl da Amerika kıtası pazarına açılan kapı olarak nitelendirilen ve sektördeki en yeni teknolojilerin sergilendiği etkinlikte yerini alacak.
Power-Gen Fuarı’nın dünyanın pek çok bölgesinden binlerce katılımcı ve ziyaretçiyi buluşturacağını aktaran firma yetkilileri, şöyle konuştular: “Etkinlikteki standımızda, Amerika kıtası pazarına seslenen UL sertifikalı jeneratörümüzün yanı sıra, yüksek performansı ile dikkat çeken mobil aydınlatma kulemizi sergileyeceğiz. Hafif ve fazla yer kaplamayan; buna karşın yüksek aydınlatma gücüne sahip aydınlatma kulesi, elektrik enerjisinin olmadığı inşaat sahalarında enerji ihtiyacını karşılıyor. Terzi işi proje tasarımları, yenilikçi ürünleri ve zorlu coğrafyalarda başarıyla tamamladığı referans projeleri ile 130’dan fazla ülkede tercih edilen Teksan, UL sertifikalı ürünleriyle ABD pazarındaki payını artırmayı hedefliyor.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ