Makine Haber

Teksan, ABD pazarına yönelik jeneratörlerini tanıttı

Teksan, ABD’deki en büyük enerji fuarlarından biri olan Powergen International’da ürünlerini tanıttı. Dizel, gazlı ve rental jeneratör ürün gruplarıyla fuara katılan Teksan’ın jeneratörleri sektör profesyonellerinden büyük ilgi gördü.

  • 01 Şubat 2024
Teksan, ABD pazarına yönelik jeneratörlerini tanıttı

23-25 Ocak tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri’nin New Orleans şehrinde düzenlenen Powergen International Fuarı’na katılan Teksan, dizel, gazlı ve rental jeneratör ürün gruplarını tanıttı. Her yıl ABD’nin farklı bir şehrinde düzenlenen ve enerji sektörünü tek bir çatı altında toplayan fuarda Teksan’ın sergilediği TJUD100P modeli dizel jeneratör, TJUG150PS modeli gazlı jeneratör ve TJ4F128JD modeli kiralık jeneratör sektör profesyonelleri ve katılımcılardan büyük ilgi gördü.
Teksan’ın dizel ve gazlı jeneratör ürün grupları, ABD’de zorunlu olan ve söz konusu pazara sunulan ürünlerin Amerikan standartlarına uygunlukları ile güvenilirliklerini tescilleyen UL sertifikasına sahip. Teksan jeneratörleri, 2018 yılından bu yana dünyanın en köklü ürün sertifikasyon kurumlarından biri olan UL (Underwriters Laboratories) tarafından yapılan tüm kalite ve güvenlik testlerini ve dokümantasyon inceleme sürecini başarıyla geçerek ABD pazarında UL sertifikasıyla satışa sunuluyor. Teksan rental jeneratör ürün grubu ise, yine söz konusu pazara yönelik olarak üretilen düşük emisyon değerleri ve dizel diğer jeneratörlere göre daha çevreci özelliklere sahip Tier 4 emisyon standartlarına sahip bir motor ile pazarda yerini alıyor.
140’tan fazla ülkeye ihracat yapan ve 2024 yılında enerji sektördeki 30. yaşını kutlayacak olan Teksan, ABD’deki bölgedeki ofisi ve uzman ekibi ile ABD pazarında büyümeye devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ