Makine Haber

Citrix’te EMEA Bölgesi’nde üst düzey bir atama gerçekleştirildi

Wojtek Życzyński, Citrix EMEA Gelişmekte Olan Pazarlar Kanal Direktörü oldu. Son olarak Microsoft Polonya’da, başka birçok hedefin yanı sıra, dağıtım ve ortak kanalının dönüştürülmesine yönelik bir liderlik pozisyonunda bulunan Wojtek, 4 Mayıs tarihinde Citrix’e katıldı.

Citrix’te EMEA Bölgesi’nde üst düzey bir atama gerçekleştirildi

Citrix, Wojtek Życzyński’nin EMEA Gelişmekte Olan Pazarlar Kanal Direktörü olarak göreve getirildiğini duyurdu. Son olarak Microsoft Polonya’da, başka birçok hedefin yanı sıra, dağıtım ve ortak kanalının dönüştürülmesine yönelik bir liderlik pozisyonunda bulunan Wojtek, 4 Mayıs 2021’de Citrix ailesine katıldı. Wojtek, Citrix’in EMEA Bölgesi Ortak Satışları Başkan Yardımcısı görevini yürüten Pilkku Aasma’ya bağlı olacak. Życzyński; kanal satışları, bulut kullanımına geçiş ve genel kanal dönüşümünü daha da hızlandırmak amacıyla, Rusya, Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölge Başkan Yardımcısı ve Dijital Dönüşüm Müdürü Amir Sohrabi’nin ekibiyle yakın çalışma içerisinde olan EMEA Kanal Satışları ve Ekosistemleri liderlik ekibinin bir üyesi olacak.

“Citrix’teki görevime büyük bir coşkuyla başlıyorum”
EMEA Gelişmekte olan Pazarlar Kanal Direktörü Wojtek Życzyński, yeni göreviyle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Citrix ortakları için pazar; sanallaşmadan yola çıkarak, hibrit bulut ve hizmet-olarak yazılım tabanlı uygulamalar dâhil olmak üzere akıllı dijital çalışma alanlarının sağlanmasını da kapsayacak şekilde gelişti. Bu nedenle Citrix’teki görevime büyük bir coşkuyla başlıyorum. Hibrit çoklu bulut çözümlerimiz; ortakların, belirsizliğe uyum sağlama, iş sürekliliği sağlama ve yeni fırsatları yakalamak için kendilerini daha iyi konumlandırma konusunda müşterilerine yardım etmesinin en iyi yolu.”

“Wojtek, harika koçluk ve danışmanlık becerileriyle tanınıyor”
Citrix’in, çalışan üretkenliğiyle yenilikçi düşünme arasındaki boşluğu doldurduğunu ifade eden Citrix EMEA Bölgesi Ortak Satışları Başkan Yardımcısı Pilkku Aasma ise, “Şu anda yeni nesil teknolojiler sayesinde ve cesur liderlik yönetiminde bu inovasyon potansiyeli sınır tanımıyor. Ortaklara sağlanan fırsatlar arasında; Citrix’in herkesçe tanınmasını sağlayan uzak çalışma alanı teknolojisinin yanı sıra, üretkenliği artırmaya yönelik yapı şablonu ve akış tabanlı mikro uygulamalar, çalışma alanı zekası uygulama ve teknolojinin kullanım biçimi konusunda müşterilerle çalışma bulunuyor. Wojtek; yüksek performanslı ekipler oluşturması, çeşitlilik ve kapsayıcılık taraftarlığı ile harika koçluk ve danışmanlık becerileriyle tanınıyor. Bunların hepsi salgın sonrası dünyada üstleneceği yeni görev için çok değerli özellikler” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ