Makine Haber

SKF, ana üretim programını optimize etmek için Dassault Systèmes’i seçti

SKF, ana üretim program ihtiyaçları için bir planlama çözümü uygulamak adına Dassault Systèmes’in Delmia Quintiq uygulamalarını seçti. Görünürlüğü ve karar verme becerilerini artıran çözüm, dünya çapında piyasaya sürülmeden önce şirketin Gothenburg tesisinde uygulanacak.

  • 04 Kasım 2019
SKF, ana üretim programını optimize etmek için Dassault Systèmes’i seçti

İsveçli rulman tedarikçisi SKF, ana üretim program ihtiyaçları için bir planlama çözümü uygulamak adına Dassault Systèmes’in Delmia Quintiq uygulamalarını seçti. Görünürlüğü ve karar verme becerilerini artıran çözüm, dünya çapında piyasaya sürülmeden önce şirketin Gothenburg tesisinde uygulanacak.
Delmia Quintiq uygulamalarının, SKF’nin dünya standartlarında üretim süreçleri geliştirme konusundaki tutkusunu destekleyerek, planlama yeteneklerini global ölçekte daha da iyileştirmesine yardımcı olacağını kaydeden yetkililer, “1907 yılında kurulan SKF’nin 24 ülkede 103 üretim sahası bulunuyor. Şirket, rulmanlar ve contaların yanı sıra, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için mekatronik, durum izleme ile yağlama sistemleri ve hizmetleri de sunuyor” diye konuştular.
Rulmanların, havacılıktan nakliyeye, endüstriyel ekipmandan ileri teknoloji ve tüketim mallarına kadar hemen hemen her endüstride döner makinelerin operasyonunda kilit rol oynadığını dile getiren yetkililer, şöyle devam ettiler: “Gücünü Dassault Systèmes’in 3DExperience platformundan alan Delmia uygulamaları; işbirliği gerektiren faaliyetler, endüstri mühendisliği, üretim ve operasyonlar, planlama ve optimizasyon için her boyuttaki üretici tarafından kullanılıyor.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ