Makine Haber

ELS Lift, yeni Fransa distribütörü ile sözleşme imzaladı

Her geçen gün global ölçekteki bayi ayını genişletmeye devam eden ELS Lift, yeni Fransa bayisinin SNM Lift olduğunu duyurdu. SNM Lift; daha çok 6 metre ve altındaki personel yükseltici platformların satış, satış sonrası, kiralama ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek.

ELS Lift, yeni Fransa distribütörü ile sözleşme imzaladı

Yurt dışı pazarında etkinliğini artırarak, müşterilerine daha iyi cevap verebilmek için çeşitli bölgelerde temsilcilik atayan ELS Lift, Fransa’nın Pays de la Loire bölgesinde yer alan SNM Grup şirketi SNM Lift ile distribütörlük sözleşmesi imzaladı.
Daha çok 6 metre ve altındaki personel yükseltici platformların satış, satış sonrası, kiralama ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek olan SNM Lift, ELS Lift ile gerçekleştirdiği toplantıda Fransa pazarının dinamikleri hakkında görüşlerini aktardı. Hedef pazara yönelik uygulayacakları satış pazarlama stratejilerine dair önemli kararlar alan şirketler, iş birliklerinin ilk müşteri buluşmasını ise 23-25 Haziran tarihleri arasında Fransa JDL Expo Fuarı’nda gerçekleştirdi.

Palacıoğlu: “Bizim için kritik bir strateji alanı”
Yaptıkları iş birliği hakkında açıklamalarda bulunan ELS Lift İhracat ve EMEA İş Geliştirme Müdürü Alistair Palacıoğlu, “35 yıllık bir tecrübeye sahip olan SNM Grup’un alt markası olan SNM Lift, Pays de la Loire bölgesinde ELS Lift’in satış, servis ve satış sonrası hizmetler süreçlerini yürütmek ve temsil etmek için atandı. Şirketimizin ilk ihracat bölgelerinden biri olan Fransa’da yeni bir iş birliğine imza attığını duyurmaktan çok memnunuz. Bu büyük potansiyele sahip olan pazar bizim için kritik bir strateji alanı. SNM Lift’in son derece dinamik yapısı ve müşteri desteğine olan özverisi, ELS Lift’in kurumsal görüşlerine oldukça uyumlu. Bu sebeple, SNM Lift ekibini Fransa pazarındaki gelişmelerimizde güçlü bir anahtar olarak görüyoruz” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ