Makine Haber

Silkar Endaş, sahteciliğe karşı ürünlerini hologram ile müşterilerine sunuyor

Sahte güç aktarım ürünlerinin önüne geçmek isteyen Silkar Endaş, satışını gerçekleştirdiği ürünlerin takip ve garantisine yönelik olarak tüm ürünlerini Silkar Endaş hologramı ile müşterilerine sunuyor. Söz konusu hologram, ürünlerin yüzde 100 orijinal ve garanti altında olduklarını belirtiyor.

Silkar Endaş, sahteciliğe karşı ürünlerini hologram ile müşterilerine sunuyor

İkinci kalite ve sahte güç aktarım ürünleri üretim hatlarına zarar veriyor ve makinalarda büyük hasarlara; hatta hatlarda durmalara neden olarak işletmelerde yüksek mali kayıplara sebep oluyor.
Sahte güç aktarım ürünlerinin önüne geçmek isteyen Silkar Endaş da, satışını gerçekleştirdiği ürünlerin takip ve garantisine yönelik olarak tüm ürünlerini Silkar Endaş hologramı ile müşterilerine sunuyor.
Konu hakkında açıklamalarda bulunan şirket yetkilileri, şunları söylediler: “Silkar Endaş hologramı, ürünlerin yüzde 100 orijinal ve garanti altında olduklarını belirtiyor.  Schaeffler, FAG & INA, NSK, KG, GBM, HRB ve MGM gibi çok çeşitli markaların temsilciliğini yapıyoruz. Rulmanın ömrünü etkileyen yağlama, sızdırmazlık, sökme takma ve güç aktarım, zincir, kayış, kaplin ve kasnak gibi ürün gruplarında da; OKS, Simrit, NAK, Fenix, Rexnord, Megadyne ve Optibelt markalarıyla endüstriye çözümler sunuyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ