Makine Haber

Seeq, AWS Endüstriyel Yazılım Yetkinliği statüsünü elde etti

Seeq, AWS Endüstriyel Yazılım Yetkinliği statüsünü elde etti. Statü Seeq’in; ürün tasarımı, üretim tasarımı, üretim/işlemlerdeki ayrık üretim veya proses endüstrilerindeki ana adımlardan birini veya birkaçını hedef alan teknik yeterlilik ve kanıtlanmış müşteri başarısı oluşturma çözümlerini yerine getirdiğini gösteriyor.

  • 19 Aralık 2019
Seeq, AWS Endüstriyel Yazılım Yetkinliği statüsünü elde etti

Proses üretim verileri için gelişmiş analitik uygulamaların yaratıcısı Seeq Corporation, Amazon Web Servisleri (AWS) Endüstriyel Yazılım Yetkinliği statüsünü elde ettiğini açıkladı. Statü Seeq’in; ürün tasarımı, üretim tasarımı, üretim/işlemlerdeki ayrık üretim veya proses endüstrilerindeki ana adımlardan birini veya birkaçını hedef alan teknik yeterlilik ve kanıtlanmış müşteri başarısı oluşturma çözümlerini yerine getirdiğini gösteriyor. Söz konusu özel yazılım çözümleri; süreç ve ayrık üretim endüstrilerinde şirketlerin değer zincirindeki üretim ve işletme maliyetlerini azaltırken, ürün yenilikçiliğini artırmalarını da sağlıyor.
Konu hakkında açıklamalarda bulunan Seeq CEO’su Steve Sliwa, “AWS Endüstriyel Yazılım Uzmanlığı statüsünü elde eden APN ortaklarından biri olduğumuz için gurur duyuyoruz” dedi.
ARC Danışma Grubu Baş Analisti Janice Abel ise, şunları söyledi: “Seeq gibi öncü çözümler, mühendislerin uzmanlıklarından ve makine öğrenmesi yeniliklerinden yararlanarak; kuruluşların operasyonlardan zeka kazanmalarına ve iş değerlerini çok hızlı bir şekilde elde etmelerine olanak sağlıyor.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ